18 stycznia
wtorek
Piotra, Małgorzaty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Media

Tygodnik Idziemy na 27 czerwca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Tygodnik Idziemy na 20 czerwca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Tygodnik Idziemy na 13 czerwca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Tygodnik Idziemy na 6 czerwca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Niepozorne wejście przy Piazza Pia 3 niespecjalnie zwraca uwagę. Nie zdradza wyjątkowego miejsca, które kryje się za murami. A to właśnie tu...
Platformy internetowe weszły na dobre w naszą codzienność. Za ich pomocą oglądamy filmy, angażujemy się w zbiórki charytatywne, sprzedajemy ...
Tygodnik Idziemy na 30 maja ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
"Od Abba do Amen. Przypowieści do Ojcze nasz" to temat spotkania on-line wokół książki o tym samym tytule, zorganizowanego przez wydawcę - W...
Papież Franciszek złożył wizytę w historycznej siedzibie Radia Watykańskiego, Palazzo Pio, w którym od ubiegłego roku mieszczą się również r...
Tygodnik Idziemy na 23 maja ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 18 stycznia

Wtorek, II Tydzień zwykły
Dzień Powszedni
Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem.
+ Czytania liturgiczne (rok C, :II):  Mk 2,23-28
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

- Reklama -


E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter