18 stycznia
wtorek
Piotra, Małgorzaty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Media

Cenzurę z czasów PRL dawało się obejść dzięki zagranicznym rozgłośniom i podziemnej działalności wydawniczej. Dzisiaj technologiczne giganty...
Tygodnik Idziemy na 8 sierpnia ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Tygodnik Idziemy na 1 sierpnia ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Tygodnik Idziemy na 25 lipca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Mało brakowało, a obchodząca pięćdziesięciolecie audycja skończyłaby się na pierwszym wydaniu. Co zadecydowało o jej sukcesie?
Portal JP2online.pl – największa baza wiedzy o św. Janie Pawle II – jest nominowany do Wydarzenia Historycznego Roku 2020. W 14. edycji pleb...
Tygodnik Idziemy na 18 lipca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Tygodnik Idziemy na 11 lipca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.
Ojciec Święty zachęca chrześcijan, by byli architektami dialogu i przyjaźni. Mówi o tym w intencji modlitewnej na lipiec, która poświęcona j...
Tygodnik Idziemy na 4 lipca ukazał się drukiem i w e-wydaniu. Jest do nabycia na stronach: eprasa.pl/news/idziemy oraz egazety.pl.

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 18 stycznia

Wtorek, II Tydzień zwykły
Dzień Powszedni
Niech Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, przeniknie nasze serca swoim światłem.
+ Czytania liturgiczne (rok C, :II):  Mk 2,23-28
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

- Reklama -


E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter