Publikujemy wyniki wyborów:
1. Członek Komisji Mieszanej: Biskupi – Wyżsi Przełożeni Życia Konsekrowanego - bp Łukasz BUZUN OSPPE – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
2. Członek Komisji Mieszanej: Biskupi – Wyżsi Przełożeni Życia Konsekrowanego - bp Ryszard KASYNA – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
3. Przewodniczący Komisji Nauki Wiary - abp Stanisław BUDZIK – Wybór na 1. pięcioletnią kadencję
4. Przewodniczący Podkomisji ds. Służby Liturgicznej - abp Józef GÓRZYŃSKI – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
5. Przewodniczący Zespołu Programowego ds. Telewizyjnych Transmisji Mszy Świętych - abp Józef GÓRZYŃSKI – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
6. Przewodniczący Komitetu ds. Dialogu z Niewierzącymi - bp Wiesław ŚMIGIEL – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
7. Delegat KEP ds. Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca - bp Stanisław SALATERSKI – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
8. Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Ministrantów - abp Józef GÓRZYŃSKI – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
9. Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Prawników - bp Janusz STEPNOWSKI – powołanie na 1. pięcioletnią kadencję
10. Delegat KEP ds. Instytutów Świeckich - bp Józef SZAMOCKI – powołanie na 4. pięcioletnią kadencję
11. Delegat KEP ds. Ruchu Odnowy w Duchu Świętym - bp Andrzej PRZYBYLSKI – powołanie na 1. pięcioletnią kadencję
12. Delegat KEP ds. Stowarzyszenia Archiwistów Kościelnych - bp Jan KOPIEC – powołanie na 4. pięcioletnią kadencję
13. Opiekun Legionu Maryi w Polsce - bp Roman MARCINKOWSKI – powołanie na 5. pięcioletnią kadencję
14. Konsultor Rady ds. Ekumenizmu - ks. prof. Przemysław KANTYKA (diecezja kielecka) – powołanie
15. Ogólnopolski Kierownik Duchowy Legionu Maryi w Polsce - ks. Janusz WĘGRZECKI – powołanie na 5. pięcioletnią kadencję
16. Moderator Krajowy Ruchu Rodzin Nazaretańskich - ks. Dariusz KOWALCZYK – zatwierdzenie na 2. pięcioletnią kadencję
17. Duszpasterz Krajowy Parlamentarzystów - ks. Piotr Burgoński – powołanie na 2. pięcioletnią kadencję
18. Duszpasterz Krajowy Rycerzy Jana Pawła II - ks. Jarosław GLONEK (archidiecezja krakowska) – powołanie na 1. pięcioletnią kadencję
19. Kapelan Polskiego Związku Łowieckiego - ks. Sylwester DZIEDZIC (diecezja tarnowska) – powołanie na 1. pięcioletnią kadencję
20. Członek Zarządu Fundacji „Opoka” - Iwona OLSZEWSKA-KRÓL – powołanie na 1. pięcioletnią kadencję
21. Rektor Ogólnopolskiego Seminarium dla Starszych Kandydatów do Święceń - ks. prof. dr hab. Sławomir SZCZYRBA (archidiecezja łódzka) – powołanie
22. Kandydat na Rektora Polskiej Misji Katolickiej w Brazylii - ks. Zdzisław MALCZEWSKI SChr – zatwierdzenie na kolejną pięcioletnią kadencję
23. Kierownik Biura Delegata KEP ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży - ks. Piotr STUDNICKI (archidiecezja krakowska) – powołanie na 1. pięcioletnią kadencję
24. Rektor Papieskiego Polskiego Instytutu Kościelnego w Rzymie - ks. Adam SYCZ – powołanie na 2. kadencję
25. Zarząd Federacji Bibliotek Kościelnych „Fides”
1) ks. dr Jerzy WITCZAK (Biblioteka PWT we Wrocławiu) – Przewodniczący
2) o. Grzegorz FILIPIUK OFMCap (Biblioteka oo. Kapucynów w Zakroczymiu) – Zastępca przewodniczącego
3) ks. dr Tomasz GARWOLIŃSKI (Biblioteka WSDMW Hosianum w Olsztynie) – Sekretarz
4) ks. dr Piotr TYLEC (Biblioteka Diecezjalna w Sandomierzu) – Skarbnik
5) dr Bogumiła WARZĄCHOWSKA (Biblioteka Teologiczna UŚ w Katowicach) – Członek Zarządu