28 lutego
piątek
Romana, Ludomira, Lecha
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

PODARUJ radość i ciepło DZIECIOM

Ocena: 0
79

Wydawnictwo książy marianów PROMIC zaprasza do włączenia sie w akcję społeczną dofinansowania Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek. Wystarczy kupić książkę "Zimowa przygoda aniołka", a 5 zł ze sprzedaży każdego egzemplarza wydawnictwo przekaże na rzecz Hospicjum.

Największe szczęście – UŚMIECH DZIECKA.
Teraz i Ty razem z nami możesz pomóc spełnić to proste marzenie!

- zachęca Wydawnictwo Promic.

„Zimowa przygoda Aniołka”  to wzruszająca, budująca opowieść o tym, jak dobrze jest pomagać! Mały aniołek zagubiony w zimowym lesie spotyka wiewióreczkę o dobrym sercu, która nie jest obojętna na jego los. Malarskie ilustracje przyciągają i poruszają wyobraźnię dziecka. To książka w sam raz jako prezent na święta dla swoich dzieci, a można przy okazji pomóc także dzieciom z Hospicjum. Wiecej o ksiażce.

„Zimową przygodę Aniołka” można kupić na stronie www.wydawnictwo.pl lub w księgarni firmowej Promic przy ul. Św. Bonifacego 9/1 w Warszawie.

Domowe Hospicjum Dziecięce "Promyczek" od 2010 roku obejmuje domową opieką paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. „Promyczek” zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach, bezpłatnie wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia socjalnego i psychologicznego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Pod opieką hospicjum okresowo przebywa do 30 małych pacjentów.

Strony Hospicjum: www.hospicjumpromyczek.pl/ ; www.facebook.com/hospicjumpromyczek/ 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 28 lutego

Szukajcie dobra, a nie zła, abyście żyli,
a Pan Bóg będzie z wami

Dziś w Kościele: piątek po Popielcu
Czytania liturgiczne (rok A, II): Iz 58, 1-9a; Ps 51, 3-6b.18-19; Mt 9, 14-15
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań
+ Wielkopostne Kościoły Stacyjne
28 lutego – Parafia MB Loretańskiej (ul. Ratuszowa 5A, DW-P)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napiszNajczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -