8 lipca
środa
Edgara, Elzbiety, Eugeniusza
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

PODARUJ radość i ciepło DZIECIOM

Ocena: 0
97

Wydawnictwo książy marianów PROMIC zaprasza do włączenia sie w akcję społeczną dofinansowania Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek. Wystarczy kupić książkę "Zimowa przygoda aniołka", a 5 zł ze sprzedaży każdego egzemplarza wydawnictwo przekaże na rzecz Hospicjum.

Największe szczęście – UŚMIECH DZIECKA.
Teraz i Ty razem z nami możesz pomóc spełnić to proste marzenie!

- zachęca Wydawnictwo Promic.

„Zimowa przygoda Aniołka”  to wzruszająca, budująca opowieść o tym, jak dobrze jest pomagać! Mały aniołek zagubiony w zimowym lesie spotyka wiewióreczkę o dobrym sercu, która nie jest obojętna na jego los. Malarskie ilustracje przyciągają i poruszają wyobraźnię dziecka. To książka w sam raz jako prezent na święta dla swoich dzieci, a można przy okazji pomóc także dzieciom z Hospicjum. Wiecej o ksiażce.

„Zimową przygodę Aniołka” można kupić na stronie www.wydawnictwo.pl lub w księgarni firmowej Promic przy ul. Św. Bonifacego 9/1 w Warszawie.

Domowe Hospicjum Dziecięce "Promyczek" od 2010 roku obejmuje domową opieką paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. „Promyczek” zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach, bezpłatnie wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia socjalnego i psychologicznego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Pod opieką hospicjum okresowo przebywa do 30 małych pacjentów.

Strony Hospicjum: www.hospicjumpromyczek.pl/ ; www.facebook.com/hospicjumpromyczek/ 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 8 lipca

Środa, XIV Tydzień zwykły
+ Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Oz 10,1-3.7-8.12; Ps 105, 2-7; Mt 10,1-7
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika Idziemy


- Reklama -


Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter