15 czerwca
sobota
Wita, Jolanty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Warsztaty wokalne "W stronę słońca"

Ocena: 5
409

Od czego zależy jakość naszego życia? Co powoduje, że na dłużej zostajemy piękni i młodzi? - To telomery chronią nasze komórki przed starzeniem się. Z kolei wolne rodniki, stres, brak ruchu, zmartwienia, samotność - to wszystko powoduje ich skracanie oraz uszkodzenie. Dlatego spróbujmy więc wspólnie temu zapobiec!

Zapraszamy na 3 dni warsztatów! - międzypokoleniowe wydarzenie, na które jesteś zaproszony bez względu na wiek, doświadczenie i umiejętności wokalne. Zaśpiewaj razem z nami!

Fot. Karol Regulski

Międzypokoleniowe warsztaty "W stronę słońca" to zastrzyk pozytywnej energii, to ludzie których łączy wspólna pasja do śpiewu. To także polskie utwory, które potrafią rozpromienić dzień i cel, który jednoczy oraz daje poczucie przynależności. To również muzykalność, którą nawzajem się obdarujemy.

Zachęceni pokaźną liczbą zgłoszeń (ok 70 na każdy z wcześniejszych warsztatów) poznając potrzeby społeczności, pragniemy ponownie spotkać się na scenie Dobrego Miejsca i zadbać o poczucie szczęścia i spełnienia w naszym zabieganym życiu!

Warsztaty poprowadzi Justyna Jędrusik:

wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Katowicach w klasie wokalu Beaty Bednarz. W marcu 2020 zwyciężyła w Szansie na sukces w odcinku z Haliną Frąckowiak, śpiewając piosenkę "Anna już nie mieszka tu". Koncertowała w Nowym Jorku z zespołem The Haveners. Szkoliła swój wokal pod kierunkiem Beaty Bednarz oraz trenerów wokalnych, w tym Paulina Kujawska, Dean Kaelin, John Henny, Mike Goodrich, Norma Gordon. Uczestniczyła w warsztatach z Hanną Banaszak, Elżbietą Zapendowska, Bobem Stoloffem i Kurtem Ellingiem.. Laureatka. I msc. na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Glory". Wyróżniona na RMS Festiwal. Występowała wraz z Ramapo Gospel Choir pod kierownictwem Macka Brandona w koncercie Gospel Explosion. Solistka chóru Under Grace oraz Sądeckiego Chóru Gospel. Stypendystka Berklee College of Music w Bostonie. Reżyser i pomysłodawca musicalu "Skazani na hejt". Współ-reżyserowała musical "Łóżko". Prowadząca Warsztatów Gospel, Muzyki Liturgicznej oraz "Głos Wolności" na Warszawskich Bielanach na które za każdym razem zgłosiło się ok. 70 osób.

KONCERT FINAŁOWY! 

Na zakończenie międzypokoleniowych warsztatów pt. "W stronę słońca", pragniemy zorganizować koncert finałowy, który podsumuje efekty pracy uczestników spotkań. Wydarzenie wesprze profesjonalny zespół muzyczny. Wstęp na koncert jest darmowy - może przyjść każdy, bez względu na wiek, kto pragnie rozkoszować się piękną harmonią i energią, prezentowanych utworów.

 

Zapisy przez FORMULARZ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhMl9XhQ8dFvhdqhsdeoRcUNV0NDD4e94tXNjhOqI3DoshNw/viewform?usp=sf_link 

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3SvKFcnG0

Link do artykułu na stronie: https://dobremiejsce.org/warsztaty-w-strone-slonca/

Link do artykułu o koncercie: https://dobremiejsce.org/koncert-uczestnikow-warsztatow-w-strone-slonca/
 

Data: 13-15.10.2023 r., godz. od 17:30 w piątek - do 15:00 w niedzielę ( o 14:00 koncert na podsumowanie warsztatów)

Miejsce: Sala Św. Józefa, wejście A, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3.

Bilety: wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona - Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhMl9XhQ8dFvhdqhsdeoRcUNV0NDD4e94tXNjhOqI3DoshNw/viewform?usp=sf_link

* Wstęp na koncert uczestników warsztatów - darmowy (Koncert odbędzie się w Auli im. bł. Jerzego Popiełuszki, na Dewajtis 3, wejście B)

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 15 czerwca

Sobota, X Tydzień zwykły
Dzień powszedni
Nakłoń me serce do Twoich napomnień,
obdarz mnie łaską Twojego Prawa.

+ Czytania liturgiczne (rok B, II): Mt 5, 33-37
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
Nowenna do św. Brata Alberta 8-16 VINajwyżej oceniane artykuły

Blog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter