10 sierpnia
środa
Borysa, Filomeny, Wawrzynca
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Forum Tato.Net - już w sobotę w Legnicy!

Ocena: 4.6
996

W najbliższą sobotę, 11 czerwca, setki ojców wezmą udział w wiosennej edycji XIII Forum Tato.Net - ogólnopolskim spotkaniu ojców. Temat spotkania to „UWAŻNOŚĆ & MĘSTWO. Walcz o tu i teraz!”. W programie inspirujące wystąpienia, panele dyskusyjne a przede wszystkim praktyczne warsztaty w dziesięciu grupach tematycznych.

Każdy ojciec potrzebuje wiedzieć, czym są uważność i męstwo; jak korzystać z uważności w domu i w pracy; czy męstwo to siła wojownika czy mądrość mędrca. O tym, jak trenować umiejętności podejmowania dobrych decyzji w trudnych warunkach, porozmawiamy w sobotę na Forum

– zapowiada dr Dariusz Cupiał, inicjator Tato.Net.

Wiosenna edycja XIII Forum Tato.Net odbędzie się 11 czerwca w Legnicy. Swój udział w spotkaniu zapowiedzieli prelegenci jesiennej edycji – najlepiej oceniani przez uczestników eksperci z różnych dziedzin a przede wszystkim ojcowie, m.in. Paweł Bochniarz, Joszko Broda, Robert Kościuszko, Wojciech Suda, Mirek Urban i płk Paweł Wiktorowicz.

Zaangażowane, świadome ojcostwo wyraża się w obecności tu i teraz, czyli w uważności (mindfulness). To postawa, której potrzebujemy więcej w mobilnym świecie i wszechobecnym zabieganiu. Forum Tato.Net odpowie na pytania, czym jest uważność, jak może ona pomóc w stawaniu się lepszym ojcem. Zastanowimy się, jakie korzyści daje postawa uważności w relacjach rodzinnych oraz jak ćwiczyć i wprowadzić trening uważności do planu bycia coraz lepszym tatą.

– przedstawia zamysł spotkania Dariusz Cupiał, organizator Forum.

Program, bilety i szczegóły dostępne na stronie Forum: https://forum.tato.net/

Patronat Honorowy nad XIII edycją Forum Tato.Net objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Sponsorem generalnym Forum Tato.Net jest KGHM Polska Miedź S.A. Sponsorzy: Montersi.pl, Student Travel. Partnerzy: abanana, Eventory, Kopeć & Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p., Panomedia, tab2 Digital Agency.

Tato.Net to rozwijana przez Fundację Cyryla i Metodego społeczność ojców. Inspiruje mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Dostarcza im w tym celu konkretne narzędzia, aby mogli się nawzajem wspierać w byciu coraz lepszymi ojcami. Przez 18 lat działalności Tato.Net tysiące mężczyzn pogłębiło swoje ojcowskie kompetencje.

Tato.Net jest powołane również do tego, by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Stanowi ponadto sieć współpracy organizacji oraz instytucji społecznych, którym przyświeca wartość promowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 10 sierpnia

Środa, XIX Tydzień zwykły – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
Kto by chciał Mi służyć, niech idzie za Mną,
a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój sługa.

+ Czytania liturgiczne (rok C, II): J 12, 24-26
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napiszPOLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter