20 lutego
środa
Leona, Ludomira, Zenobiusza
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Śpiewające zakonnice ze Szczecina - jest druga płyta

Ocena: 0
687

Wspólnota Sióstr Uczennic Krzyża ze Szczecina nagrała płytę "Dziękujemy Ci Jezu". To drugi krążek zakonnic. Pierwszy album "Nie wypowie... Twej Miłości" z 2013 r. rozszedł się w 10 tys. egzemplarzy, nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

fot. uczennicekrzyza.pl

Płyta szczecińskich sióstr zakonnych słuchana jest m.in. w Hiszpanii, Kanadzie czy Belgii. Album jest też cegiełką na dokończenie Centrum Formacji Rodziny w Czmońcu w Wielkopolsce. Oprócz sióstr w nagraniu wzięli udział księża i świeccy, w tym również muzycy i instrumentaliści. Na płycie słychać gitarę, skrzypce, wiolonczelę, waltornię czy flety.

- Większość z tych utworów to teksty biblijne - mówi siostra Anna Beata Majerczak ze Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża. - Modlimy się tym słowem każdego dnia i każdego poranka, więc to jest też owoc naszej modlitwy, który wyraża się w tych pieśniach, tekstach i melodii.

Siostra podkreśla, że to pieśni, które mają być dla modlitwy i do modlitwy dla tych osób, które będę tego słuchać i będą śpiewać. Więcej szczegółów na temat płyty można znaleźć na stronie www.uczennicekrzyza.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


Najczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -