25 czerwca
sobota
Lucji, Wilhelma, Doroty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Salon Dziennikarski: Przed wyborami w Paryżu i... Warszawie

Ocena: 0
1882

– Nie boję się tak bardzo wyboru Marine Le Pen na prezydenta Francji, bo ufam, że jej radykalny program nie będzie ani w połowie realizowany – ocenił ks. Henryk Zieliński w „Salonie Dziennikarskim” z 22 kwietnia.

fot. PAP/EPA/CHARLES PLATIAU / POOL

Przypomniał, że przed pierwszą turą wyborów francuskie loże masońskie apelowały do swoich 90 tys. członków o „wszystkie ręce na pokład” – głosowanie na wszystkich, byle nie na Marine Le Pen.

– Obserwujemy na świecie, choćby w USA, przewartościowanie tego, co było. Społeczeństwo szuka odpowiedzi w skrajnych kierunkach – zwróciła uwagę Dorota Łosiewicz (W Polityce.pl), mówiąc o klęsce polityki multi-kulti i świata poprawności politycznej.

Tematem był także przyjazd Donalda Tuska do Warszawy, gdzie zeznawał on jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy SKW z FSB. – Było tam mnóstwo elementów groteskowych – stwierdził Maciej Pawlicki w odniesieniu do tłumów czekających na byłego premiera na peronie Dworca Centralnego. Tusk „zorganizował teatrzyk” i zaczyna „grać na siebie” przed wyborami prezydenckimi – komentowano – a PO i reszta opozycji zmieniają język, zaczynają punktować rząd. – Zrozumieli już, że nie obali się go na ulicy – mówiła Dorota Łosiewicz.

 

***
SALON DZIENNIKARSKI (wcześniej Salon Dziennikarski Floriańska 3) to wspólna audycja publicystyczna Radia Warszawa, Tygodnika Idziemy i portalu wPolityce.pl. Kolejne odcinki emitują w sobotnie poranki o godz. 9:15 Radio Warszawa (106,2 FM) i TVP Info. Można jej słuchać na żywo w internecie – na stronie Radia Warszawa oraz oglądać – na stronie TVP Info.

Poprzednie wydania Salonu dostępne są w naszym archiwum Audio.

Audycję transmituje lub retransmituje kilkanaście innych lokalnych stacji radiowych: Katolickie Radio Podlasie w Siedlcach, Radio Nadzieja w Łomży, Radio Głos w Pelplinie, Radio Rodzina we Wrocławiu, Radio Via z Rzeszowa, Katolickie Radio FIAT w Częstochowie, Radio Plus Legnica, Radio eM Kielce, Radio Doxa FM w Opolu, Katolickie Radio Diecezji Płockiej, Radio RDN Małopolska, Radio RDN Nowy Sącz, Katolickie Radio Londyn oraz Katolickie Radio Zamość.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 25 czerwca

Sobota, XII Tydzień zwykły - wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Błogosławiona jesteś, Panno Maryjo,
zachowałaś słowa Boże
i rozważałaś je w sercu swoim.

+ Czytania liturgiczne (rok C, II): Łk 2,41-51
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz

- Reklama -


Najczęściej czytane artykułyPOLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter