23 maja
czwartek
Iwony, Dezyderego, Kryspina
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Wewnętrzny komentator. Odcinek 2

Ocena: 2.83333
594

Od 3 stycznia 2023 r. w każdy wtorek i piątek (aż do rozpoczęcia Wielkiego Postu) na kanale dominikanie.pl publikowane będą kolejne odcinki serii zatytułowanej „Wewnętrzny komentator". Dominikanin Wojciech Jędrzejewski OP zaprasza tym samym na przygodę, tj. na spotkanie z szeregiem wewnętrznych komentatorów.

 

Fot. youtube.com

Każdy z nas ma przecież w swojej głowie całą lożę takich postaci, które oceniają nie tylko to, co nas spotka, czy ludzi, z którymi mamy relacje, ale także nasze własne zachowanie - i to niestety często najbardziej krytycznie!

Ojciec Wojciech będzie inspirował widzów do uważnego i świadomego przyglądania się bogatemu światu wewnętrznemu. Zaproponuje swoje pomysły i nazwy, zachęcając do samodzielnego szukania i nazywania tego, co w każdym z nas. Po co? By opracować mądrą strategię życia z wewnętrznymi komentatorami.

Wojciech Jędrzejewski OP zaprasza na kolejny odcinek wspólnej przygody - na spotkanie z szeregiem naszych wewnętrznych komentatorów. Komentatorów, którzy mogą nam ułatwiać, ale też utrudniać życie. Ciekawy trop możemy odnaleźć w Księdze Syracha, gdzie mowa jest o tzw. „trzecim języku" lub innymi słowy o „glossie", „narratorze" czy „wewnętrznym komentatorze", którzy potrafią zdziałać wiele dobrego, ale również wiele złego. Pomyśl, jakiego rodzaju komentarze zewnętrzne, ale także te wewnętrzne sprawiają, że rosną Ci skrzydła u ramion? Czy często je słyszysz?

Zapraszamy do obejrzenia. Emisja 6 stycznia o godz. 17.00.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 24 maja

Piątek, VII Tydzień wielkanocny
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
Słowo Twoje, Panie, jest prawdą,
uświęć nas w prawdzie.

+ Czytania liturgiczne (rok B, II): Mk 10, 1-12
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

+ Nowenna do św. Urszuli Ledóchowskiej 20-28 majaBlog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter