13 kwietnia
sobota
Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Marcin Majewski rzecznikiem Caritas Polska

Ocena: 5
133

Marcin Majewski, były dziennikarz Canal+, TVN i TVN24 został rzecznikiem prasowym Caritas Polska - informuje największa organizacja dobroczynna w Polsce.

Materiał prasowy

Marcin Majewski został mianowany na to stanowisko 1 lutego. Jest odpowiedzialny za kontakty z mediami, tworzenie strategii medialnej i promowanie działalności Caritas w Polsce i za granicą.

- Caritas Polska dynamicznie się rozwija i współpraca z mediami jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy przekonani, że Marcin Majewski, doświadczony dziennikarz, doskonale poradzi sobie z reprezentowaniem działań i wartości Caritas Polska - komentuje dyrektor Caritas Polska ks. Marcin Iżycki.

Majewski posiada bogate doświadczenie w mediach. Przez 10 lat był szefem redakcji żużlowej w telewizji Canal+, wcześniej prowadził serwisy sportowe w TVN i TVN24. Po zakończeniu pracy w telewizji zmienił branżę i w sierpniu 2023 zaczął pracę dla Caritas Polska na stanowisku koordynatora ds. mediów.

- To dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. Caritas jest największą organizacją charytatywną i humanitarną w Polsce. Niesie pomoc w Polsce i zagranicą, w kilkunastu programach pomocowych. To instytucja, której Magazyn "Press" drugi raz z rzędu przyznał nagrodę Top Marka. Chcę, żeby opinia publiczna dowiedziała się o tym, jak wspaniałe rzeczy robi Caritas – mówi nowy rzecznik.

Caritas to największa organizacja dobroczynna w Polsce. Pomaga setkom tysięcy potrzebujących w kraju i za granicą. Struktura Caritas w Polsce składa się z Caritas Polska, która pełni funkcję koordynatora projektów ogólnopolskich i zagranicznych, oraz z 45 Caritas diecezjalnych, które niosą bezpośrednią pomoc potrzebującym. Organizacja jest częścią sieci Caritas Internationalis i Caritas Europa.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 13 kwietnia

Sobota, II Tydzień wielkanocny
Zmartwychwstał Chrystus, który wszystko stworzył
i zlitował się nad ludźmi.

+ Czytania liturgiczne (rok B, II): J 6, 16-21
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napisz

- Reklama -


Najwyżej oceniane artykuły

Blog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter