23 lutego
niedziela
Romany, Damiana, Polikarpa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Dziewiąta Noc Świadectw na Mokotowie

Ocena: 0
863

"Odwagi! Ja Jestem, nie bójcie się!" - to hasło już 9. Nocy Świadectw, która odbędzie się w sobotę, 28 września, na warszawskim, górnym Mokotowie.

W kościele św. Michała Archanioła przy ulicy ul. Puławska 95 usłyszymy, tradycyjnie już, prawdziwe opowieści o mocnym, Bożym działaniu w naszym życiu nie kiedyś, ale "tu i teraz". Opowieści o tym, że Bóg daje siły by przełamać wszelki lęk!

Coroczna Noc Świadectw to wielowymiarowe wydarzenie ewangelizacyjne gromadzące niezmiennie ponad tysiąc osób.  - Usłyszysz ludzkie historie - dramatyczne, przełomowe. Opowieści, które wzruszają, nawracają, skłaniają do myślenia, a czasem potrafią nawet rozbawić. Zawsze jednak są dowodem na to, że Pan Bóg z nas nie rezygnuje, że chce zmieniać nasze życie i prowadzić Jego ścieżkami, bo nas bardzo kocha - zapewniają organizatorzy.

9. Noc Świadectw  rozpocznie się o godz. 19.30, jednak można dołączyć w każdej chwili. Świadectwa to główny, ale nie jedyny punkt programu. Będzie można poprosić o modlitwę wstawienniczą, przystąpić do sakramentu spowiedzi, a w kaplicy Matki Bożej przez całą NŚ będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. Muzycznie świadectwom i modlitwie będzie towarzyszył zespół "Głos Światła". Ńoc Świadectw zakończy od godz. 22.30 do północy niedzielna już Msza Święta.

Podczas poprzednich edycji Nocy Świadectw o swojej wierze świadczyli m.in. Dominika Figurska (Trzecia NŚ), Ania Golędzinowska (Druga NŚ), Jan Budziaszek (Druga NŚ), Magdalena Frączek (Czwarta NŚ), Krzysztof Ziemiec i wiele innych osób.

Organizatorzy zapraszają do udziału w Nocy Świadectw wszystkich, w tym roku szczególnie te osoby, które zmagają się w swoim życiu z lękiem, depresjami, nałogami i zniewoleniami.
Chcielibyśmy, żeby doświadczyli, że Pan Bóg jest Tym, który daje radość i wolność.

Noc Świadectw organizuje wspólnie: działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz inne parafialne wspólnoty.

Więcej na facebooku: www.facebook.com/NocSwiadectw oraz stronie parafii: www.parafiamichal.waw.pl/

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Katolik, mąż, absolwent polonistyki UW, dziennikarz. Związany z "Idziemy” od pierwszego numeru tygodnika. Członek Rady Programowej Polskiego Radia S.A., były redaktor naczelny portalu idziemy.pl
radoslaw.molenda@idziemy.com.pl

 

NIEDZIELNY NIEZBĘDNIK DUCHOWY - 23 lutego

Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz!
Dziś w Kościele: Niedziela, VII tydzień zwykły
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Kpł 19, 1-2. 17-18; Ps 103, 1b-4. 8.10.12-13; 1 Kor 3, 16-23; Mt 5, 38-48
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań
+ Komentarz tygodnika Idziemy
SalveNet zaprasza na Duchową siłkę o. Szymona Janowskiego OFMCap.

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napiszReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -