22 stycznia
wtorek
Anastazego, Wincentego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Koncert CIVIS CHRISTI - Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Tysiąclecia

Ocena: 0
2413

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oraz Fundacja Civitas Christiana zapraszają na koncert „CIVIS CHRISTI – Stefan Kardynał Wyszyński Prymas Tysiąclecia” w wykonaniu Romana Kołakowskiego wraz z artystami Teatru Piosenki.

fot. materiały nadesłane

Koncert odbędzie się 28 maja 2018 r. o godz. 20.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Koncert poprzedzi Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego o godz. 19.00. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął  JE Ks. Kard. Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski oraz Instytut Prymasowski Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

Wykonawca Roman Kołakowski również serdecznie zaprasza do udziału:

https://youtu.be/BS1px0I34Os

„CIVIS CHRISTI” to opowieść o życiu i kapłańskiej posłudze Stefana kardynała Wyszyńskiego „Wielkiego Inter Rexa Rzeczypospolitej” – od chwili narodzin, dzieciństwa, młodości i powołania, poprzez lata wojny i okupacji, czasy stalinizmu i aresztowania, okres Ślubów Narodu Polskiego i Millenium, lata siedemdziesiąte i udział w rzymskim konklawe, które wybrało kardynała Karola Wojtyłę na Stolicę Piotrową, aż po najsłynniejsze spotkanie dwóch Wielkich Polaków, czasy Solidarności, zamachu na Jana Pawła II i ostatnie chwile życia Księdza Prymasa.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
  

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -