25 października
poniedziałek
Darii, Wilhelminy, Bonifacego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Droga Odważnych zaprasza na konferencję dla mężczyzn - o samotności i budowaniu relacji

Ocena: 5
642

“Nie jest dobrze, by człowiek był sam” – pod takim hasłem wspólnota mężczyzn Droga Odważnych zaprasza 25 września na kolejną konferencję z cyklu Powołani do Przywództwa.

Fot. materiały organizatora

Będziemy mówić o relacjach, czyli dziedzinie, w której mężczyźni na ogół nie są specjalistami. To, co mamy, to doświadczenie czerpane z naszych domów, małżeństw, modlitwy, formacji we wspólnocie. Tym doświadczeniem chcemy się podzielić, by pokazać, że budowanie trwałych i głębokich relacji może być standardem w życiu mężczyzny.

– mówi jeden z liderów Drogi Odważnych i prelegentów Dawid Gacek.

Chcemy też pokazać, jak z bliskością i budowaniem relacji przeplata się samotność. Spojrzymy na męskie wydania samotności i relacyjności, nazwiemy dobre i złe strony naszego męskiego bycia samemu. Niewątpliwie lubimy jako faceci pobyć w odosobnieniu. Może to być błogosławiony czas, ale też może to być droga donikąd.

– dodaje kolejny z prelegentów, psychoterapeuta Paweł Bodzon.

Prócz Dawida Gacka i Pawła Bodzona, w gronie prelegentów znajdzie się teolog i lider główny Drogi Odważnych Mariusz Marcinkowski

W wydarzeniu można wziąć udział zarówno na żywo, jak online. Będzie się ono odbywać na Scenie Ołtarzew w Ożarowie Mazowieckim 25 września w godzinach 9:00 - 13:30.

Wraz z konferencją, w ramach biletu, można też zaopatrzyć się w kwartalnik PlanoMax (nazwa inspirowana patronem Drogi Odważnych św. Maksymilianem) – wszechstronne narzędzie wzrostu, używane w ramach codziennej formacji przez członków wspólnoty Droga Odważnych. Więcej o Planomaksie.

Jak co kwartał, Droga Odważnych proponuje też kilkutygodniowy program formacyjny dla tych, którzy jeszcze mocniej chcieliby zgłębić temat konferencji. W ramach programu uczestnik otrzyma m.in. materiał wideo na każdy tydzień, studium biblijne, kartę pracy i możliwość udziału w małej grupie dzielenia w formule mastermind.

Więcej szczegółów i zapisy na www.powolanidoprzywodztwa.pl.

https://fb.watch/81sUiyvLC3
https://fb.watch/81s--72ey_
https://fb.watch/81t3vbIH2M

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 25 października

Poniedziałek, XXX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni
Słowo Twoje, Panie, jest prawdą,
uświęć nas w prawdzie.

+ Czytania liturgiczne (rok B, I): Łk 13,10-17
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarze

- Reklama -

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter