17 kwietnia
sobota
Rudolfa, Roberta
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Zwycięzca "Voice of Poland" zagra dla Caritas

Ocena: 0
1932

Caritas Archidiecezji Warszawskiej serdecznie zaprasza na koncert "Muzyka Miłosierdzia", który odbędzie się 4 lutego 2015 roku w kubie PALLADIUM (ul. Złota 9) o godzinie 19.00.

2016-01-04 18:37 mat. pras., mz
fot. mat. pras.

Wystąpią Fismoll i Krzysztof Iwaneczko (zwycięzca VI edycji programu The Voice of Poland).

Wstęp: 50 zł. Bilety (cegiełki) do nabycia w kasach klubu, biurze Caritas AW oraz drogą internetową (szczegóły poniżej).

Wpływy z koncertu przeznaczone zostaną na wsparcie programu „Skrzydła”. To program długoterminowej pomocy dzieciom i młodzieży, którym trudna sytuacja materialna rodziny przeszkadza w pełnym wykorzystaniu szans edukacyjnych. Program umożliwia firmom lub osobom indywidualnym objęcie pomocą stypendialną konkretnego ucznia przez przynajmniej jeden semestr. Aktualnie w ramach „Skrzydeł” pomagamy 170 dzieciom.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1748214645406669/

Tygodnik "Idziemy" objął koncert patronatem medialnym.

 

Bilety wstępu można nabyć:

  • Osobiście w biurze Caritas Archidiecezji Warszawskiej przy ul. Krakowskie Przedmieście 62, w dniach 4-29 stycznia (w dni robocze) w godzinach 8.00 - 16.00 (poniedziałek-czwartek) lub 8.00-15.00 (piątek). Płatność gotówką. W przypadku zamówień zbiorowych istnieje możliwość odbioru biletów poza godzinami pracy biura. Zamówienia takie można składać po adresem rock@caritas.pl.
  • Osobiście w kasie klubu Palladium (ul. Złota 9) w dniach 4 stycznia - 4 lutego.
  • Drogą internetową w dniach 4-29 stycznia. Prosimy o wysłanie emaila na adres rock@caritas.pl zawierającego następujące dane: imię i nazwisko, liczbę zamawianych biletów, adres e-mail. W odpowiedzi otrzymają państwo informację o dostępności biletów oraz danymi potrzebnymi do wykonania przelewu bankowego. Po zrealizowaniu płatności i przesłaniu potwierdzenia na adres rock@caritas.pl otrzymają Państwo voucher upoważniający do odbioru biletów w kasie klubu Palladium w dniu koncertu.
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 17 kwietnia

Sobota, II Tydzień Wielkanocny
Dzień Powszedni
Oczy Pana zwrócone na bogobojnych.
+ Czytania liturgiczne (rok B, I): J 6, 16-21
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

- Reklama -


E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter