Tygodnik „Idziemy” na 30 marca ukazał się drukiem i w e-wydaniu: www.egazety.pl/wydawnictwo-warszawsko-praskie/e-wydanie-idziemy.html oraz eprasa.pl/news/idziemy.

W najnowszym numerze warto przeczytać:
Odrzucają jedne, a wybierają inne – bardziej arbitralne i bezwzględne – mówi Bronisław Wildstein w wywiadzie Piotra Kościńskiego: Znikające autorytety.
Dlaczego nagle autorytetami dla milionów ludzi stali się celebryci i youtuberzy? – wyjaśnia Piotr Kościński w artykule: Papież czy youtuber?
W jaki sposób Jan Paweł II sprzeciwił się przejawom „kultury śmierci”? – opowiada prof. Michał Gierycz w rozmowie z ks. Łukaszem Piotrowskim: Ewangelia życia.
Abp Gądecki miał odwagę po bratersku upomnieć zarówno przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec, jak i patriarchę Moskwy – o odchodzącym metropolicie poznańskim pisze ks. Henryk Zieliński we wstępniaku: Świadek prawdy.
Zasługi św. Jana Pawła II dla światowego pokoju i dla Ukrainy podkreśla abp Mieczysław Mokrzycki w wywiadzie Barbary Stefańskiej: Człowiek nadziei i patron pokoju.
Politycy, sędziowie, artyści czy dziennikarze zbyt często wchodzą w inne role – zauważa Krzysztof Ziemiec w felietonie: Kameleon.
Jak manipulacja służy politykom do skłaniania wyborców, żeby swoimi decyzjami potwierdzali nieswoje wybory? – analizuje o. Dariusz Kowalczyk SJ w felietonie: Kto komu i co narzuca?
Małżeństwa w kryzysie bardzo czekają na wsparcie. Jak można im pomóc? – pisze Barbara Stefańska w artykule: Z modlitwą na ratunek.
O relikwiach Najdroższej Krwi Chrystusa, które od wieków przyciągały tysiące pielgrzymów, pisze ks. Waldemar Turek w reportażu: Wywyższona Mantua.
W jaki sposób zrodziło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej w jego tradycyjnej i nowej formie? – ujawnia ks. Łukasz Piotrowski w eseju: Modlitwa 5D.
W sprawie przebywającego w więzieniu polskiego działacza Andrzeja Poczobuta nie dzieje się nic – ten zawstydzający stan relacjonuje Piotr Kościński w tekście: Zakładnik Łukaszenki.
Sylwetkę Alcide de Gasperi, jednego z budowniczych zjednoczonej Europy, przybliża Ignacy Masny w tekście: Współtwórca Unii.
Zachęcamy również do lektury „Idziemy” na 23 marca i wcześniejszych numerów tygodnika.