11 listopada
wtorek
Marcina, Batlomieja, Teodora
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

III Narodowy Marsz Papieski

Ocena: 4.76667
386

Narodowy Marsz Papieski to inicjatywa społeczna, która narodziła się spontanicznie w odpowiedzi na manipulacje i medialne oszczerstwa uderzające w dobrą pamięć o Ojcu Świętym.  

Fot. plakat

III Narodowy Marsz Papieski w Warszawie zacznie się 19 października 2025 r. od Mszy św. o godz. 13.00 w Bazylice św. Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu.

O godz. 14.00 z hasłem Sursum Corda ruszymy na plac Zamkowy, gdzie pod Kolumną Zygmunta zakończymy uroczystość.

Na Marsz zostały zaproszone organizacje pozarządowe i środowiska pragnące przypomnieć o wartościach, których Jan Paweł II bronił, i o roli, jaką odegrał w dziejach Polski i świata. Jego dorobek nie stracił na aktualności i sile przekazu. Jak mówią organizatorzy, owoce jego pontyfikatu są dobrem, które mamy obowiązek przekazywać kolejnym pokoleniom jako narodowe dziedzictwo 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 11 listopada

Wtorek, XXXI Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Łk 17, 7-10
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napisz

Pod koloratką - kanał na YouTube



Najczęściej czytane artykuły



Najczęściej czytane komentarze



Najwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.



Newsletter