25 marca
sobota
Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Rekolekcje Różańca do Granic Nieba ODDANIE 33 (patronat Idziemy)

Ocena: 4.73707
9001

Organizatorzy Różańca do Granic Nieba zapraszają do udziału w rekolekcjach ODDANIE33, które rozpoczęły się 29 listopada i potrwają do 31 grudnia. Zwieńczeniem będzie akt oddania się Panu Jezusowi przez Maryję - 1 stycznia 2021 roku.

fot. www.facebook.com/RozaniecDoGranic/photos/

Czytaj także: Rekolekcje z maryjnym zawierzeniem

CZYM SĄ REKOLEKCJE ODDANIE33?

Są to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Na materiały składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy. Od 8 września do 10 października przeprowadzona została I edycja internetowych rekolekcji ODDANIE33. W projekt zaangażowało się kilkanaście stron oraz kanałów katolickich, pierwszy dzień rekolekcji miał ponad 500.000 wyświetleń. Organizatorzy otrzymali tysiące świadectw. Przygotowane materiały okazały się być konkretnym umocnieniem duchowym. Dlatego jako Różaniec do Granic chcemy pomóc organizatorom dotrzeć z tymi rekolekcjami do jak największej grupy osób i społeczności. Uroczystej Inauguracji Rekolekcji ODDANIE33 przewodniczyć będzie ks. abp Stanisław Gądecki - 29 listopada o godz. 10:00 w Katedrze Poznańskiej. Msza Święta będzie transmitowana w internecie.

>> www.oddanie33.pl

OTO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O PROJEKCIE ODDANIE33.

Zapoznajcie się z nimi, a następnie prześlijcie to zaproszenie dalej - wszelkimi możliwymi kanałami - do jak największej liczby osób! Dlaczego? Bo oddanie Jezusowi przez Maryję to ratunek na te czasy. Ratunek w Sercu Jezusa i Maryi. Organizatorzy otrzymali list poparcia od Ks. Abp Stanisława Gądeckiego. Materiały 33-dniowych rekolekcji posiadają Imprimatur oraz Nihil Obstat Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.

Projekt ODDANIE to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem - Jezusowi. 29 listopada 2020 roku rozpoczyna się II ogólnopolska edycja  rekolekcji. Otrzymały one patronat Telewizji Polskiej, Polskiego Radia, Tygodnika Niedziela oraz Tygodnika Idziemy. Organizatorem rekolekcji jest Fundacja Tota Tua. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie. Jako Różaniec do Granic pragniemy się włączyć w to wydarzenie, do tego zapraszamy każdego i każdą z Was.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH?

Można to zrobić na kilka sposobów:

1. na wszystkich stronach Różańca do Granic
Już teraz możecie znaleźć wszystki rozważania w formie pisemnej oraz audio. Dodatkowo od 29.11 - Codziennie rano gotowe materiały pojawią się na wszystkich stronach Różańca do Granic, czyli na:
a) Stronie www RdG>> https://rozaniecdogranic.pl/
b) Kanale Youtube RdG >>https://www.youtube.com/channel/UCM7i7hnwXS9Dj8...
c) Stronie RdG na Facebooku >> https://www.facebook.com/RozaniecDoGranic

2. NA ŻYWO >> na kanale Misjonarzy Świętej Rodziny

PLAN TRANSMISJI NA ŻYWO:

21:00 - APEL JASNOGÓRSKI z Jasnej Góry
21:15 - Medytacja rekolekcyjna na dany dzień
Około 21:30-21:45 - Różaniec (dla chętnych).

3. poprzez grupy na Whatsapp. Można też dołączyć do grup w aplikacji WHATSAPP, gdzie przez 33 dni, codziennie wieczorem będą wysyłane linki do rozważań na kolejny dzień. Do grup na Whatstapp można dołączyć tutaj >> https://oddanie33.pl/whatsapp (wystarczy dołączyć do jednej z podanych grup poprzez kliknięcie w link)

WPROWADZENIE: Ważne informacje duchowe oraz teologiczne na temat rekolekcji ODDANIE33 można znaleźć we wprowadzeniu do rekolekcji: https://oddanie33.pl/wprowadzenie

PROPOZYCJA DLA PARAFII
Rekolekcje ODDANIE33 wyrosły z doświadczenia prowadzenia rekolekcji w parafiach. Przez ostatnie 1,5 roku zostały one przeprowadzone w ponad 100 parafiach. Materiały są tak przygotowane, że można rekolekcje przeprowadzić bez względu na okoliczności zewnętrzne. Parafianie mogą przeżywać rekolekcje w kościele lub domu - za pośrednictwem książki, płyty CD lub przez internet.

PROPONOWANE TERMINY REKOLEKCJI
Parafia może przeprowadzić rekolekcje w dowolnym, wybranym przez siebie terminie lub włączyć w jeden z terminów rekolekcji ogólnopolskich.

Najbliższe terminy rekolekcji ogólnopolskich są następujące:
a) od 29.11 - 31.12 (Uroczysty akt oddania: 1.01.2021)
b) od 1.01 - 02.02 (Uroczysty akt oddania: 2.02.2021)
c) od 20.02 - 24.03 (Uroczysty akt oddania: 25.03.2021)

Banery oraz inne materiały dla parafii można zamawiać przez adres mail: oddanie33@gmail.com lub u Mariusza: >> 604 987 781.

We wszelkich kwestiach organizacyjnych oraz technicznych - prosimy o kontakt mailowy >> oddanie33@gmail.com
lub telefoniczny: Mariusz: 604 987 781, Dawid: 733 005 505, Cecylia: 695 595 101.

Niech Matka Boża nas prowadzi,
Organizatorzy Różańca Do Granic Nieba

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 25 marca

Sobota, IV tydzień Wielkiego Postu
Sprawiedliwości Twojej nie kryłem w głębi serca,
+ Czytania liturgiczne (rok A, I): Łk 1, 26-38
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napiszNajczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)Newsletter