23 czerwca
niedziela
Wandy, Zenona
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Nowenna do św. Agnieszki

Ocena: 0
934

Modlitwa do św. Agnieszki jest odmawiana przez 9 dni.

Fot. Wikipedia

Boże, nasz Ojcze, w Trójcy, a Jedyny; Synu nieśmiertelny, a ukrzyżowany; Duchu, coś Święty, a w ciała świątyni, Boże Wszechmocny, zmiłuj się nad nami!

W dni jesienne, chmurne, szare, gdy oczy mokre, twarz zalana łzami i słońca nie dostrzegam wcale, święta Agnieszko, wstawiaj się za nami!

W trudnym czasie zimowych burz, gdy życie przygniata mnie troskami tak, że brakuje wiary już, święta Agnieszko, wstawiaj się za nami!

Wiosną, wśród kwiatów rozkwitnienia, gdy życie wraca we mnie wraz z ptakami i znów w nadzieję smutek zmienia, święta Agnieszko, wstawiaj się za nami!

I w pełni lata zatopiona żarze, gdy roziskrzona słońca promieniami, miłości pragnę, o miłości marzę, święta Agnieszko, wstawiaj się za nami!

Każdy dzień nowy razem zaczynając, gdy się kłócimy i gdy przebaczamy, kochać się jednak nigdy nie przestając, święta Agnieszko, wstawiaj się za nami!

I gdy z ufnością w opiekę oddana Najświętszej Panny między niewiastami, u Boga Dobrego i naszego Pana, święta Agnieszko, wstawiaj się za nami!

Amen.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

NIEDZIELNY NIEZBĘDNIK DUCHOWY - 23 czerwca

XII Niedziela zwykła
Wielki prorok powstał między nami
i Bóg nawiedził lud swój.

+ Czytania liturgiczne (rok B, II): Mk 4, 35-41
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego) Najwyżej oceniane artykuły

Blog - Ksiądz z Warszawskiego Blokowiska

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter