14 grudnia
piątek
Alfreda, Izydora, Jana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Abp Jędraszewski pogratulował polskim skoczkom

Ocena: 4.9
1044

Metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski pogratulował w poniedziałek polskim skoczkom brązowego medalu zimowych igrzysk olimpijskich w drużynowym konkursie skoków. Polacy zajęli trzecie miejsce w składzie: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Stefan Hula.

fot. PAP/Grzegorz Momot

Podczas zimowych igrzysk olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczang reprezentacja Polski wywalczyła brązowy medal w konkursie drużynowym. Zwyciężyli Norwegowie, drugie miejsce zajęli Niemcy.

Trzeciego miejsca na podium pogratulował już polskim skoczkom abp Marek Jędraszewski.

"Drodzy Panowie: Stefanie, Macieju, Dawidzie i Kamilu, serdecznie gratuluję Panom zdobycia brązowego medalu olimpijskiego po pięknej i porywającej walce aż do samego końca. Dziękuję Panom, że w tak piękny sposób rozsławiacie imię Polski na całym świecie" – brzmią arcybiskupie gratulacje na profilu archidiecezji krakowskiej na Twitterze.

"Dziękujemy tym samym za godne reprezentowanie naszego kraju, a także ogromną radość, emocje i dumę, jakich skoczkowie narciarscy dostarczyli rodakom podczas zawodów" – napisano ponadto na stronie archidiecezji krakowskiej.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
 

Najwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -