20 sierpnia
poniedziałek
Bernarda, Samuela, Sobieslawa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Wkrótce trzecia edycja "Boskich Randek" dla katolickich singli

Ocena: 0
153

"Z końcem lata znajdź miłość na lata. Spotkaj kogoś wyjątkowego, kto podobnie jak Ty marzy o założeniu szczęśliwej rodziny" – tymi słowami Centrum Służby Rodzinie w Łodzi zachęca do udziału w trzeciej już edycji "Boskich Randek" dla katolickich singli.

fot.Pixabay

Dwie poprzednie edycje tej inicjatywy spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 13 września.

"Boskie Randki" to wydarzenie skierowane do osób, które mają minimum 25 lat, a nie ukończyły jeszcze 40. roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony, a następnie odbędą tzw. speed dating – serię krótkich kilkuminutowych randek.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość wskazania osób, z którymi chciałby kontynuować znajomość. Jeśli wskazania się zgodzą i obie strony wyrażą chęć dalszego podtrzymywania kontaktu, otrzymają od organizatorów swoje numery telefonów.

"Boskie Randki" odbędą się 16 września (sobota) o godz. 18.00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zgłoszenia są przyjmowane do 13 września na adres lemanowicz@csr.org.pl. Do udziału w tej edycji zaproszonych jest 16 pań i 16 panów, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zostały ostatnie wolne miejsca na to wydarzenia dla panów. 

Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Szczegółowy regulamin "Boskich Randek" jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. 607 141 141 i na fanpage’u Centrum Służby Rodzinie – www.facebook.com/CentrumSluzbyRodzinie

Pierwsza edycja "Boskich Randek" odbyła się w walentynkowy wieczór, a druga w pierwszy dzień wiosny. Zainteresowanie wydarzeniem za każdym razem przechodziło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Chęć udziału w walentynkowej edycji "Boskich Randek" zgłosiło łącznie 400 osób. Wśród 40 osób, które wzięły udział w wydarzeniu, dominowali mieszkańcy Łodzi, ale były również osoby spoza miasta. Każdy z uczestników miał możliwość wskazania osób, z którymi chciałby kontynuować znajomość. Aż u 37 osób wskazania zgodziły się.

Organizatorem inicjatywy jest Centrum Służby Rodzinie w Łodzi, organizacja pożytku publicznego powołana w 1998 r. przez Arcybiskupa Łódzkiego. CSR prowadzi poradnictwo specjalistyczne z zakresu psychologii, pedagogiki, prawa i pomocy socjalnej. Od 1999 r. przy Centrum działa Szkoła Rodzicielstwa przygotowująca rodziców do porodu, naturalnego karmienia, pielęgnacji noworodka i pełnienia ról rodzicielskich. Szkoła jest stałym elementem działania w ramach promocji rodziny i edukacji prozdrowotnej. Realizowany jest w niej autorski program prof. Włodzimierza Fijałkowskiego, twórcy polskiego modelu szkoły rodzenia.

Ponadto od 2000 r. w strukturze Centrum Służby Rodzinie działa Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny i Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej. Centrum prowadzi też Jadłodajnię, która codziennie wydaje 125 gorących posiłków dla osób ubogich i bezdomnych.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


Najczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

SALON DZIENNIKARSKI