26 maja
wtorek
Filipa, Pauliny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Spotkanie ONLINE ojców Forum Tato.Net

Ocena: 0
354

Po raz pierwszy w historii, największe wydarzenie dla ojców w Polsce - Forum Tato.Net - jest w całości przygotowane i prowadzone online.  Ponad trzydziestu ekspertów z Polski i świata bierze udział w panelach dyskusyjnych, prowadzi interaktywne warsztaty i wystąpienia. Nowe i aktualne tematy czasu kwarantanny są połączone z inspiracją do bycia jeszcze lepszymi ojcami.

Fot. materiały organizatorów

Jak tłumaczy inicjator Tato.Net i organizator Forum, dr Dariusz Cupiał:

Chcemy być z ojcami w całej Polsce, wspierać się wzajemnie i inspirować do aktywnej obecności w życiu dzieci w tym trudnym czasie epidemii, zamkniętych szkół i pracy zdalnej. Podjęliśmy decyzję i jednocześnie wyzwanie, aby przenieść FORUM TATO.NET  w 100% do internetu, zastępując w czasie kwarantanny spotkanie stacjonarne. Skala tego wydarzenia jest olbrzymia. Realizujemy w ciągu jednego dnia 10 interaktywnych warsztatów, kilka transmisji LIVE z wystąpień i paneli. Wybrane fragmenty transmisji będą dostępne bezpłatnie na Facebooku i Youtubie.

Forum Tato.Net towarzyszy hasło „Mądrość & Skuteczność”. Ten sam temat był podejmowany jesienią ubiegłego roku podczas poprzedniej edycji Forum. Spotkało się ono ze świetnym przyjęciem i dużym zainteresowaniem uczestników. Już dziś, bez wychodzenia z domów, ojcowie mają do dyspozycji krótkie i inspirujące wykłady, panele oraz interaktywne warsztaty. W spotkaniu biorą udział m. in. dr Ken Canfield i Shane Barkley z USA, Jacek Pulikowski, Przemysław Babiarz, Krystian Hanke, a także mistrz w skokach o tyczce Piotr Lisek czy artysta z kabaretu Smile Andrzej Mierzejewski, który prowadzi całe spotkanie.

Uczestnictwo w Forum jest możliwe za pośrednictwem platformy streamingowej, po wcześniejszym zakupie biletów na stronie www.forum.tato.net. Transmisja bezpłatna, otwarta dla wszystkich ojców w Polsce, jest dostępna na Facebooku i Youtubie Tato.Net od godziny 11:00. To najlepsze rozwiązanie w czasie zalecenia #zostanwdomu, które Inicjatywa rozszerza o akcję #tatowdomu.

Praktyczne odzwierciedlenie hasła „Mądrość & skuteczność” stanowi program Forum Tato.Net składający się z trzech części:
– część pierwsza: “Mądrość i skuteczność – aspekt osobisty. Co mnie napędza? Jak ojciec może lepiej dbać o własny rozwój?”
– część druga: Blok grup tematycznych – warsztaty, panele, seminaria on-line (w formie ośmiu webinarów)
– część trzecia: “Mądrość i skuteczność w relacjach rodzinnych i społecznych”.

Ważnym punktem programu są również dwa panele „Męskie rozmowy o ojcostwie w czasie kwarantanny”, podczas których usłyszymy wartościowe i praktyczne świadectwa niejednego taty.

Jak podkreślają organizatorzy z Inicjatywy Tato.Net, realizowana akcja jest unikatowa na mapie Polski a nawet Europy. Towarzyszy jej przekonanie, że „mocni ojcowie muszą trzymać się razem” - to słowa dr. Kena Canfielda, wybitnego znawcy tematyki ojcowskiej i prelegenta wiosennej edycji ONLINE Forum Tato.Net.

Inicjatywa Tato.Net od 16 lat wspiera ojców w pełnieniu ich rodzicielskiej roli. Forum jest kulminacją tych działań oraz centralnym ojcowskim wydarzeniem roku. To największe spotkanie zaangażowanych i odpowiedzialnych ojców. W tym roku, po raz pierwszy, w całości przygotowane i przeprowadzone online.

Patronat honorowy nad Forum objął, jak co roku, Prezydent RP Andrzej Duda.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -
- Reklama -

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 26 maja, Dzień Matki

Wtorek, VII Tydzień Wielkanocny
+ wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
Objawiłem imię Twoje ludziom,
których Mi dałeś ze świata

+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Dz 20,17-27; Ps 68,10-11.20-21; J 17,1-11a
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika Idziemy

- Reklama -


Najczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarze

- Reklama -


Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter