22 marca
piątek
Katarzyny, Boguslawa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Rodziny spotkają się w Niepokalanowie

Ocena: 5
929

W weekend 25-27 maja w Niepokalanowie odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Rodzin. Okazją do spotkania jest przypadająca w tym roku rocznica święceń o. Maksymiliana Kolbe. Każdy może przyjść na spotkanie. Ma ono charakter otwarty.

fot. pixabay.com

W programie spotkania przewidziane są spotkania z goścmi na temat roli rodziny w społeczeństwie i jej powołania do kształtowania nowego pokolenia w wartościach. Gośćmi wydarzenia będą: Wincenty Łaszewski, ks. dr Kazimierz Kurek SDB, Marcin Kwaśny i Ksawery Szlenkier.

W spotkaniu uczestniczyć będą także  przedstawiciele Konferencji Episkopatu Polski, którzy razem z wiernymi będą się modlić w intencji rodziny. W piątek Mszę Świętą odprawi i wygłosi homilię bp Józef Zawitkowski. W sobotę modlitwie przewodniczyć będzie abp Grzegorz Ryś. Eucharystii niedzielnej przewodniczyć będzie kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski.

W programie uroczystości oprócz duchowego przeżywania spotkania przewidziane są również konkursy dla dzieci, a także koncert i przedstawienie teatralne "Pasja" autorstwa Kazimierza Baumana w wykonaniu Braci z Niepokalanowa.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
 

Najwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -