28 lutego
piątek
Romana, Ludomira, Lecha
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Dajemy wejściówki: Konferencja o wychowaniu

Ocena: 0
659

Czy wychowanie dziecka musi być trudne? Nie! - odpowiadają organizatorzy konferencji dla rodziców, wychowawców i katechetów, którą poprowadzi znana amerykańska psycholog i terapeuta dr Carol Razza. Spotkanie odbędzie się 2 czerwca w Oratorium im. św. Jana Bosko, w salezjańskiej bazylice Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Kawęczyńskiej 53 na warszawskiej Pradze.
Dla naszych czytelników mamy na konferencję 5. bezpłatrnych wejściówek.

Czasem może się wydawać, że rodzicielstwo to ciężka praca, a bycie wychowawcą, to ciężki kawałek chleba. Jednak nic bardziej mylnego. Bóg chce, abyśmy czerpali z tego radość. Istnieją odpowiedzi i rozwiązania na problemy, które stają dziś przed rodzicami i wychowawcami.  Od rodziców i nauczycieli tak wiele zależy, dlatego  problemy wychowawców i rodziców bedą przedmiotem tej konferencji - mówią jej organizatorzy z Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja Polska. Razem z nimi konferencję ptrzygotowali bracia salezjanie oraz wspólnota Palnik.

Tematyka omawiana podczas konferencji, to: Jak rozmawiać z dziećmi? Jak budować ich zaufanie? Kwestie wiary i moralności? Co z dyscypliną oraz jakie i w których sytuacjach należy dziecku stawiać granice?
W ramach konferencji odbędą sie takze dwa panele dyskusyjne.

Konferencja 2 czerwca w godz. 10-17.30. Po niej - już ze wstępem wolnym - Eucharystia i wieczór uwielbienia ze świadectwem dr Razzy oraz modlitwa  wstawiennicza w Oratorium bazyliki.

Koszt uczestnictwa w konferencji, to 70 zł, jednak dla czytelników portalu idziemy.pl oraz słuchaczy Radia Warszawa organizatorzy przesnaczyli po 5. bezpłatnych wejściówek do odbioru na miejscu przed rozpoczęciem wydarzenia na hasło "Idziemy 2019".

Zapisy na konferencję i szczegółowe informacje na stronie szkoladucha.pl.


Dr Carol J. Razza jest psychologiem i licencjonowanym psychoterapeutą.
Napisała doktorat w oparciu o badania nad dziećmi i młodzieżą oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej.
O jej wiarygodności świadczy fakt, że jest pełnoetatowym członkiem wydziału i doradcą formacyjnym w Seminarium Duchownyn św. Wincentego a Paulo oraz wykładowcą w Palm Beach Community College. Służy również w Radzie Doradczej Międzynarodowej Posługi Kobiet Magnificat oraz w Krajowej Katolickiej Radzie Charyzmatycznej. Przez ponad trzydzieści lat prowadziła cieszącą się powodzeniem praktykę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie.

Dr Carol Razza jest autorką publikacji GRY RODZINNE wydanej w 1994 roku przez Eric Education Resources.
Napisała dwie książki: „Filtr Przeciwsłoneczny - Jak chrześcijanie nieświadomie zamykają się na łaskę” oraz „Potrzebuje Rodziców”,  pozycję skierowaną do rodziców dorastającej młodzieży.

Największym błogosławieństwem Dr Razzy jest jej rodzina, małżeństwo z mężem Pawłem, synowie, synowe oraz wnuki.
Jest ona zaangażowana w posługę  charyzmatyczną. Naucza i posługuje podczas wielu konferencji na całym świecie. Jest współorganizatorką znanej w USA konferencji charyzmatycznej – Dni Chwały.  Jest ukierunkowana na odkrywanie źródeł, które są w nas. Prowadzi seminaria, konferencje, warsztaty oraz rekolekcje zarówno w swoim kraju jak i zagranicą, w trakcie , których często dzieli się swoim osobistym doświadczeniem życiowym jak Bóg kierował ją do uzdrowienia obrazu jej samej  i dał jej odwagę, by realizować swoje marzenia i publicznie świadczyć o Jego wierności i miłości.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 28 lutego

Szukajcie dobra, a nie zła, abyście żyli,
a Pan Bóg będzie z wami

Dziś w Kościele: piątek po Popielcu
Czytania liturgiczne (rok A, II): Iz 58, 1-9a; Ps 51, 3-6b.18-19; Mt 9, 14-15
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań
+ Wielkopostne Kościoły Stacyjne
28 lutego – Parafia MB Loretańskiej (ul. Ratuszowa 5A, DW-P)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napiszNajczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -