27 stycznia
poniedziałek
Przybysława, Anieli, Jerzego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Kobiece mapy marzeń

Ocena: 2.75
2650

Mapa marzeń to kreatywna zabawa, a zarazem skuteczny sposób na odkrycie własnych pragnień. W Domu św. Faustyny w Ostrówku warsztaty dla kobiet z tworzenia takich map poprowadzi Sylwia Krajewska - psycholog i terapeutka.

fot. materiały promocyjne

Warsztaty odbędą się od 17 do 18 stycznia 2020 r. Będzie to wyjątkowy czas spędzony z samym sobą, ze swoimi marzeniami, celami i pragnieniami. Warsztaty pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy, w jakim momencie życia funkcjonujemy i czego tak naprawdę pragniemy. Dzięki mampie marzeń uczestniczki warsztatów lepiej można zrozumieją, co jest dla nich w życiu ważne.

- To jedne z moich ulubionych warsztatów. Sama co roku tworzę własną mapę marzeń. Cieszę się jak dziecko, gdy na nią patrzę i widzę, jak się realizuje. Z każdym kolejny rokiem obserwuję, jak każda kolejna mapa jest rózna od poprzedniej, jak ja sama się zmieniam. Jak wiele się wydarzyło dobrego. Dostaję wiele informacji od osób, z którymi tworzyłam mapy marzeń, że one działają - mówi Sylwia Krajewska, prowadząca warsztaty. 

Zapraszam na niezwykły czas gdzie będzie można oderwać się od codzienności i puścić wodze fantazji. Wykreować własne dzieło i dobrze się bawić. Czy nie fajnie jesy mieć marzenia?

Szczegółowe informacje na stronie  www.domfaustyny.pl.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 27 stycznia

 Zachowam wiecznie łaskę dla Dawida
Dziś w Kościele: piniedziałek, III tydzień zwykły, wspomnienie św. Anieli Merici, dziewicy
Czytania liturgiczne (rok A, II): 2 Sm 5, 1 -7. 10; Ps 89 (88), 20. 21 -22. 25 -26; Mk 3, 22 -30
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -