22 stycznia
środa
Anastazego, Wincentego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Film Nieplanowane obejrzało w Polsce 323 tys. widzów

Ocena: 5
792

Film „Nieplanowane” obejrzało w Polsce dotychczas 323 tys. widzów – Ten wynik jest dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem – podkreśla Przemysław Wręźlewicz z Rafael Film, który jest dystrybutorem.

Fot. kard z filmu "Nieplanowane"

 Pokazy filmu są powoli wycofywane z repertuaru największych kin. Można go jednak nadal oglądać w ramach pokazów grupowych. Zobaczyć go można również w ramach pokazów dla grup, a także w wielu mniejszych miejscowościach, gdzie nie był jeszcze grany.

Film „Nieplanowane” został zagrany przez bardzo dużą liczbę kin w Polsce, zwłaszcza jeśli chodzi o film, o tematyce związanej z  wiarą. Liczba widzów przerosła nasze szacunki. Wynik jest dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem – zaznaczył Przemysław Wręźlewicz.

W pierwszy weekend „Nieplanowane” był czwartym z kolei najchętniej oglądanym filmem, zdobył też pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę widzów na seans – dodaje.

Zwraca uwagę na bardzo bardzo dobre otwarcie – w pierwszy weekend „Nieplanowane” był czwartym z kolei najchętniej oglądanym filmem, zdobył też pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę widzów na seans.

Natomiast zaczyna się pojawiać w kinach z mniejszych miejscowości, gdzie jeszcze go nie było – informuje dystrybutor. – Zuważyliśmy również, że tworzy się coraz więcej grup - parafialnych albo grup z małych miejscowości, dla których organizowane są pokazy grupowe – podkreślił Wręźlewicz.

Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli filmu „Nieplanowane”, a chcieliby to zrobić Przemysław Wręźlewicz odsyła do strony www.nieplnowanewpolsce.pl.

Można się tam dowiedzieć, gdzie zobaczyć film, jak zorganizować pokaz grupowy . Film „Nieplanowane” w reżyserii Cariego Solomona Chucka Konzelmana powstał w oparciu bestsellerowej książki pod takim samym tytułem. To historia Abby Johnson, która chciała pomagać kobietom i zaczęła robić karierę w Planned Parenthood - jednej z największych korporacji zajmujących się aborcją.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 22 stycznia

 Jezus głosił Ewangelię o królestwie
i leczył wszelkie choroby wśród ludu.

Dziś w Kościele: środa, II tydzień zwykły, wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera albo św. Wincentego, diakona i męczennika
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): 1Sm 17,32-33.37.40-51; Ps 144 (143),1b-2.9-10; Mk 3,1-6
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -