2 marca
wtorek
Heleny, Halszki, Pawla
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Film Nieplanowane obejrzało w Polsce 323 tys. widzów

Ocena: 5
1202

Film „Nieplanowane” obejrzało w Polsce dotychczas 323 tys. widzów – Ten wynik jest dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem – podkreśla Przemysław Wręźlewicz z Rafael Film, który jest dystrybutorem.

Fot. kard z filmu "Nieplanowane"

 Pokazy filmu są powoli wycofywane z repertuaru największych kin. Można go jednak nadal oglądać w ramach pokazów grupowych. Zobaczyć go można również w ramach pokazów dla grup, a także w wielu mniejszych miejscowościach, gdzie nie był jeszcze grany.

Film „Nieplanowane” został zagrany przez bardzo dużą liczbę kin w Polsce, zwłaszcza jeśli chodzi o film, o tematyce związanej z  wiarą. Liczba widzów przerosła nasze szacunki. Wynik jest dla nas bardzo pozytywnym zaskoczeniem – zaznaczył Przemysław Wręźlewicz.

W pierwszy weekend „Nieplanowane” był czwartym z kolei najchętniej oglądanym filmem, zdobył też pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę widzów na seans – dodaje.

Zwraca uwagę na bardzo bardzo dobre otwarcie – w pierwszy weekend „Nieplanowane” był czwartym z kolei najchętniej oglądanym filmem, zdobył też pierwsze miejsce jeśli chodzi o liczbę widzów na seans.

Natomiast zaczyna się pojawiać w kinach z mniejszych miejscowości, gdzie jeszcze go nie było – informuje dystrybutor. – Zuważyliśmy również, że tworzy się coraz więcej grup - parafialnych albo grup z małych miejscowości, dla których organizowane są pokazy grupowe – podkreślił Wręźlewicz.

Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli filmu „Nieplanowane”, a chcieliby to zrobić Przemysław Wręźlewicz odsyła do strony www.nieplnowanewpolsce.pl.

Można się tam dowiedzieć, gdzie zobaczyć film, jak zorganizować pokaz grupowy . Film „Nieplanowane” w reżyserii Cariego Solomona Chucka Konzelmana powstał w oparciu bestsellerowej książki pod takim samym tytułem. To historia Abby Johnson, która chciała pomagać kobietom i zaczęła robić karierę w Planned Parenthood - jednej z największych korporacji zajmujących się aborcją.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 2 marca

Wtorek, II Tydzień Wielkiego Postu
+ Dzień Powszedni
«Największy z was niech będzie waszym sługą».
+ Czytania liturgiczne (rok B, I): Mt 23, 1-12
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ Wielkopostne kościoły stacyjne (diec. warszawskie): 2 marca par. Niepokalanego Poczęcia NMP (ul. Przy Agorze 9, AW)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko Nas (bieżące informacje)
+ Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego
+ Transmisje Mszy świętych w TV, internecie i radiu
+ Wyślij intencję modlitewną do sióstr karmelitanek bosych na czas epidemii
+ Informacje o odpustachNajczęściej czytane artykułyE-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter