25 sierpnia
niedziela
Luizy, Ludwika, Józefa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

"Niech pokój, ufność i bliskość wypełnią nasze serca". Życzenia pary prezydenckiej

Ocena: 5
823

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu, wszystkim członkom naszej polskiej wspólnoty w kraju i za granicą, najserdeczniejsze życzenia – napisał prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Życzenia świąteczne pary prezydenckiej  wraz z nagraniem wideo opublikowano na stronie Kancelarii Prezydenta.

fot. prezydent.pl

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu – wszystkim członkom naszej polskiej wspólnoty w kraju i za granicą – najserdeczniejsze życzenia. Niech pokój, ufność i bliskość między ludźmi, które są przesłaniem tych Świąt, wypełnią nasze serca – to słowa życzeń świątecznych pary prezydenckiej opublikowanych przez Kancelarię Prezydenta.

– Pragniemy w symboliczny sposób przełamać się opłatkiem z każdym z Państwa. W szczególnie ciepłych słowach zwracamy się do tych, którzy nie mogą być teraz z bliskimi. Pamiętajmy o potrzebujących. Pozostawienie jednego wolnego nakrycia podczas wigilijnej wieczerzy to wspaniały symbol naszej gościnności i empatii. Symbol nie tylko solidarnej postawy, ale i płynących z serca uczynków – mówi na opublikowanym nagraniu pierwsza dama.

– Nie ma polskich Świąt bez wspólnego kolędowania. W tym roku, gdy obchodzimy Stulecie Odzyskania Niepodległości, zaśpiewamy je ze szczególnym wzruszeniem. Niech czas współczesny i nadchodząca przyszłość będą pomyślne dla naszej Ojczyzny. Niech zapiszą się dobrymi zdarzeniami, rozwojem i dostatkiem w życiu każdego z nas. Wszystkiego najlepszego, Drodzy Rodacy! Radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! – kończy życzenia prezydent.

Kancelaria Prezydenta życzenia pary prezydenckiej opublikowała także na Twitterze.

Para Prezydencka: Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu ? wszystkim członkom naszej polskiej wspólnoty w kraju i za granicą ? najserdeczniejsze życzenia. Niech pokój, ufność i bliskość między ludźmi, które są przesłaniem tych Świąt, wypełnią nasze serca. pic.twitter.com/3onntYuKxX

— Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) 24 grudnia 2018
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

NIEDZIELNY DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 25 sierpnia

"Są ostatni, którzy będą pierwszymi, i są pierwsi, którzy będą ostatnimi."

Dziś w Kościele: niedziela XXI tygodnia zwykłego 
+ Wspomnienie bł. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Iz 66,18–21, Ps 117, Hbr 12,5–7.11–13, Łk 13, 22–30
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytań

Lato z SalveNet - na okres wakacji proponujemy formację duchową w przystępnej formie: codziennie jeden kilkuminutowy film z cyklów prezentowanych na portalu SalveNet.Najczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -