22 stycznia
piątek
Anastazego, Wincentego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu!

Ocena: 3.16667
546

Tygodnik Idziemy obchodzi 15 lecie swojego istnienia. Zapraszamy na wspólne świętowanie tej rocznicy! Transmisja Mszy święte pod przewodnictwem bp Romualda Kamińskiego będzie dostępna dziś o godz. 18.00 w Radiu Warszawa 106, 2 FM i telewizji diecezjalnej Salve Net.

To już 15 lat, od kiedy ukazało się pierwsze wydanie tygodnika Idziemy. Dziś z drukarni wyszedł już - symbolicznie - nr 777 "Idziemy". W tym czasie zmienił się świat, zmienił Kościół, jednak tygodnik niezmiennie i nieprzerwanie, niemal co tydzień ukazuje się i trafia do wielu tysięcy domów, kształtując wspólnie z naszymi odbiorcami świat wartości bliskich Janowi Pawłowi II. Chcemy za to wszystko wspólnie podziekować Bogu, tym wszystkim, którzy przez minione 15 lat współtworzyli to dzieło, i naszym czytelnikom.

Spotkajmy się 13 września od godz. 18.00 w katedrze warszawsko-praskiej św. Michała archanioła i św. Floriana Męczennka przy ul. Floriańskiej 3.

Program obchodów:

18.00 – Dziękczynna Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem bp Romualda Kamińskiego.
19.00 – Wykład: „Media w Kościele – Kościół w mediach” – o . prof. Dariusz Kowalczyk SJ (Papieski Uniwersytet Gregoriański).
19.25 – Wręczenie jubileuszowych statuetek „Wstańcie, chodźmy” osobom życia publicznego za odwagę świadczenia o prawdzie.
19.40 – Wręczenie medali osobom wspomagającym tygodnik „Idziemy”.

Po oficjalnych uroczystościach - możliwość spotkania z obecną redakcją tygodnika oraz setkami osób przez minione 15 lat współtworzących dzieło "Idziemy", które - jak mamy nadzeję - przybędą na uroczystość.

Poprzednio statuetki z okazji 10-lecia tygodnika "Idziemy" otrzymali w 2015 roku red. Dorota Gawryluk oraz red. Krzysztof Ziemiec.

Czytaj także:

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 22 stycznia

Piątek, II Tydzień zwykły
+ Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika albo wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera
Przywołał do siebie tych, których sam chciał,
a oni przyszli do Niego

+ Czytania liturgiczne (rok B, I): Hbr 8,6-13; Ps 85,8.10-14; Mk 3,13-19
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYE-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter