7 lutego
wtorek
Ryszarda, Teodora, Romana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Nowa strona Episkopat.pl

Ocena: 0
3214

Nowoczesne rozwiązania multimedialne, najnowsze informacje z życia Kościoła i wiele zdjęć – to tylko niektóre z propozycji nowej strony internetowej Konferencji Episkopatu Polski: www.episkopat.pl.

Liturgia Słowa na każdy dzień, przegląd polskich diecezji oraz sylwetki biskupów to istotne części nowej strony internetowej. Ważnym elementem jest aktualizowany na bieżąco kalendarz wydarzeń z życia Kościoła w Polsce. Łatwo można znaleźć informacje o polskich instytucjach kościelnych w kraju i za granicą. Ponadto informacje są publikowane także w językach obcych, aby dać innym osobom możliwość zapoznania się z życiem Kościoła w Polsce, szczególnie przed Światowymi Dniami Młodzieży. Na bieżąco są przekazywane informacje z Watykanu, ze szczególnym uwzględnieniem nauczania Ojca Świętego Franciszka.

Dużym atutem nowej strony jest jej atrakcyjność wizualna. Można na niej znaleźć m.in. ciekawe zdjęcia, wywiady, artykuły z kraju i ze świata. Oprócz bezpośredniego łączenia się z portalami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter i YouTube istnieje możliwość pobierania materiałów audiowizualnych. Przykładem tego jest Flickr: https://www.flickr.com/photos/episkopatnews/. Stąd można pobierać i publikować zdjęcia – jak z publicznej domeny – z podaniem jedynie źródła: fot. Episkopat.pl. Strona internetowa daje także możliwość zapisania się na newsletter, aby być informowanym na bieżąco o życiu Kościoła w Polsce.

Nowa strona Episkopat.pl ma na celu przekazywanie informacji z życia Kościoła w sposób jak najbardziej atrakcyjny i bliski ludziom.

ks. Paweł Rytel-Andrianik
Autor jest rzecznikiem Konferencji Episkopatu Polski

Idziemy nr 27 (561), 3 lipca 2016 r.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 7 lutego

Wtorek, IV tydzień zwykły
Sprawnie uchylacie Boże przykazanie,
aby swoją tradycję zachować.

+ Czytania liturgiczne (rok A, I): Mk 7, 1-13
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ Nowenna przed świętem Matki Bożej z Lourdes cz.2

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz
Blisko nas
chcesz dodać swoją informację - napiszNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)Newsletter