7 grudnia
sobota
Marcina, Ambrożego, Teodora
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

II Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

Ocena: 0
838

Po raz drugi odbędzie się w sobotę w Warszawie Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Dochód z balu zasili Fundację Solidarności Dziennikarskiej, której celem jest m.in. pomoc dziennikarzom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Fot. pixaby.com / CC0

Jak podkreślili organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia, impreza stanowi okazję do nawiązania kontaktów osobistych i zawodowych oraz "spotkania gwiazd telewizji i muzyki".

Głównym celem balu jest zebranie środków, które zasilą konto Fundacji Solidarności Dziennikarskiej wspierającej dziennikarzy i ich rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej.

Imprezę, która nawiązywać będzie do tradycji i stylistyki bali międzywojnia, poprowadzą Anna Popek i Krzysztof Skowroński. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadać będą Marek Sierocki oraz Zespół Artura Grudzińskiego.

Według organizatorów, "bal rozpocznie się polonezem, a zakończy spektakularnym wniesieniem śledzia, który symbolicznie zakończy karnawał". Imprezę uświetnią także m.in. gościnny występ Izabeli Trojanowskiej, pokazy tańca towarzyskiego i stepowania oraz loteria wizytówkowa. Organizatorzy przewidzieli również konkursy z nagrodami.

Bal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich we współpracy z Fundacją Kulturalna Polska, rozpocznie się o godz. 19 w restauracji Villa Foksal w Warszawie.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Polska Agencja Prasowa, TVP, TVP 3 Warszawa, Program III Polskiego Radia, Radio dla Ciebie, portal Do Rzeczy, Radio Wnet, Kurier365.pl oraz Przedsiębiorcy.eu.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 7 grudnia

Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie".
Dziś w Kościele:
+ czwartek, I tydzień Adwentu, wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Iz 30,19-21.23-26; Ps 147,1-6; Mt 9,35-10,1.5.6-8
+ Komentarz Bractwa Słowa Bożego do czytań

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMYNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Nasze patronaty


Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -