11 sierpnia
wtorek
Klary, Zuzanny, Lecha
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

II Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

Ocena: 0
1127

Po raz drugi odbędzie się w sobotę w Warszawie Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Dochód z balu zasili Fundację Solidarności Dziennikarskiej, której celem jest m.in. pomoc dziennikarzom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Fot. pixaby.com / CC0

Jak podkreślili organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia, impreza stanowi okazję do nawiązania kontaktów osobistych i zawodowych oraz "spotkania gwiazd telewizji i muzyki".

Głównym celem balu jest zebranie środków, które zasilą konto Fundacji Solidarności Dziennikarskiej wspierającej dziennikarzy i ich rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej.

Imprezę, która nawiązywać będzie do tradycji i stylistyki bali międzywojnia, poprowadzą Anna Popek i Krzysztof Skowroński. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadać będą Marek Sierocki oraz Zespół Artura Grudzińskiego.

Według organizatorów, "bal rozpocznie się polonezem, a zakończy spektakularnym wniesieniem śledzia, który symbolicznie zakończy karnawał". Imprezę uświetnią także m.in. gościnny występ Izabeli Trojanowskiej, pokazy tańca towarzyskiego i stepowania oraz loteria wizytówkowa. Organizatorzy przewidzieli również konkursy z nagrodami.

Bal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich we współpracy z Fundacją Kulturalna Polska, rozpocznie się o godz. 19 w restauracji Villa Foksal w Warszawie.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Polska Agencja Prasowa, TVP, TVP 3 Warszawa, Program III Polskiego Radia, Radio dla Ciebie, portal Do Rzeczy, Radio Wnet, Kurier365.pl oraz Przedsiębiorcy.eu.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 11 sierpnia

Wtorek, XIX Tydzień zwykły
+ Wspomnienie św. Klary, dziewicy
«Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, żeby zginęło nawet jedno z tych małych».
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Ez 2,8-3,4; Ps 119,14 i 24.72 i 103.111 i 131; Mt 18,1-5.10.12-14
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w intencji Ojczyzny (5-14 sierpnia)
Dziś: 11 sierpnia - Parafia MB Królowej Polski w Otwocku-Kresach

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajczęściej czytane komentarzeReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter