24 sierpnia
sobota
Jerzego, Bartosza, Haliny
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

II Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

Ocena: 0
639

Po raz drugi odbędzie się w sobotę w Warszawie Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Dochód z balu zasili Fundację Solidarności Dziennikarskiej, której celem jest m.in. pomoc dziennikarzom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Fot. pixaby.com / CC0

Jak podkreślili organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia, impreza stanowi okazję do nawiązania kontaktów osobistych i zawodowych oraz "spotkania gwiazd telewizji i muzyki".

Głównym celem balu jest zebranie środków, które zasilą konto Fundacji Solidarności Dziennikarskiej wspierającej dziennikarzy i ich rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej.

Imprezę, która nawiązywać będzie do tradycji i stylistyki bali międzywojnia, poprowadzą Anna Popek i Krzysztof Skowroński. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadać będą Marek Sierocki oraz Zespół Artura Grudzińskiego.

Według organizatorów, "bal rozpocznie się polonezem, a zakończy spektakularnym wniesieniem śledzia, który symbolicznie zakończy karnawał". Imprezę uświetnią także m.in. gościnny występ Izabeli Trojanowskiej, pokazy tańca towarzyskiego i stepowania oraz loteria wizytówkowa. Organizatorzy przewidzieli również konkursy z nagrodami.

Bal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich we współpracy z Fundacją Kulturalna Polska, rozpocznie się o godz. 19 w restauracji Villa Foksal w Warszawie.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Polska Agencja Prasowa, TVP, TVP 3 Warszawa, Program III Polskiego Radia, Radio dla Ciebie, portal Do Rzeczy, Radio Wnet, Kurier365.pl oraz Przedsiębiorcy.eu.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 24 sierpnia

"Czy dlatego wierzysz, że powiedziałem ci: «Widziałem cię pod drzewem figowym»? Zobaczysz jeszcze więcej niż to."

Dziś w Kościele: sobota, XX tydzień zwykły
+ święto św. Bartłomieja, apostoła 
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Ap 21,9b-14; Ps 145,10-13ab.17-18; J 1,45-51
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytań

Lato z SalveNet - na okres wakacji proponujemy formację duchową w przystępnej formie: codziennie jeden kilkuminutowy film z cyklów prezentowanych na portalu SalveNet.Najczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -