24 listopada
wtorek
Flory, Emmy, Chryzogona
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

II Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal

Ocena: 0
1163

Po raz drugi odbędzie się w sobotę w Warszawie Charytatywny Bal u Dziennikarzy na Foksal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Dochód z balu zasili Fundację Solidarności Dziennikarskiej, której celem jest m.in. pomoc dziennikarzom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Fot. pixaby.com / CC0

Jak podkreślili organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia, impreza stanowi okazję do nawiązania kontaktów osobistych i zawodowych oraz "spotkania gwiazd telewizji i muzyki".

Głównym celem balu jest zebranie środków, które zasilą konto Fundacji Solidarności Dziennikarskiej wspierającej dziennikarzy i ich rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej.

Imprezę, która nawiązywać będzie do tradycji i stylistyki bali międzywojnia, poprowadzą Anna Popek i Krzysztof Skowroński. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadać będą Marek Sierocki oraz Zespół Artura Grudzińskiego.

Według organizatorów, "bal rozpocznie się polonezem, a zakończy spektakularnym wniesieniem śledzia, który symbolicznie zakończy karnawał". Imprezę uświetnią także m.in. gościnny występ Izabeli Trojanowskiej, pokazy tańca towarzyskiego i stepowania oraz loteria wizytówkowa. Organizatorzy przewidzieli również konkursy z nagrodami.

Bal, organizowany przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich we współpracy z Fundacją Kulturalna Polska, rozpocznie się o godz. 19 w restauracji Villa Foksal w Warszawie.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Polska Agencja Prasowa, TVP, TVP 3 Warszawa, Program III Polskiego Radia, Radio dla Ciebie, portal Do Rzeczy, Radio Wnet, Kurier365.pl oraz Przedsiębiorcy.eu.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 24 listopada

Wtorek, XXXIV Tydzień zwykły
+ Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy
Bądź wierny aż do śmierci,
a dam ci wieniec życia.

+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Ap 14,14-20; Ps 96,10-13; Łk 21,5-11
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)Najczęściej czytane artykuły

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter