4 lipca
sobota
Odona, Malwiny, Elzbiety
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Zapraszamy na Jarmark Dominikański

Ocena: 0
1036

W niedzielę 28 maja przy klasztorze oo. dominikanów na Służewie odbędzie się osiemnasty Jarmark Dominikański – wydarzenie kulturalno-familijne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Warszawie.

Tak wyglądał Jarmark rok temu (fot. arch. dominikanów)

Jak co roku bracia dominikanie mają nadzieję gościć dziesiątki tysięcy sympatyków z całej Warszawy. Na uczestników wydarzenia czeka bogaty program rozrywkowy, przygotowany z myślą o dzieciach i dorosłych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół T.Love.

Wielkie otwarcie już o 10:30. Wtedy na scenę wkroczą bracia nowicjusze, których występ to tradycyjny już i wyczekiwany element każdego Jarmarku św. Dominika. Niedzielne popołudnie umilą zaś prezentacje artystyczne przygotowane przez Służewski Dom Kultury. Wszystkich, którzy podczas Jarmarku poszukiwać będą dominikańskiego ducha, dominikanie zapraszają szczególnie na godzinę 16:30, kiedy to oni sami pojawią się na scenie.

O 18:30 emocjonujący akcent rozrywkowy – finał fanterii i losowanie głównych nagród. A na zakończenie, o godzinie 20:00, tłumy rozbudzi zespół, którego piosenki zna każde pokolenie: T.Love z niezastąpionym wokalem Muńka Staszczyka i nieśmiertelnym utworami, m.in.: „Chłopaki nie płaczą” czy „King”. Nie zabraknie również utworów z nowej płyty zespołu.

Tradycją Jarmarku św. Dominika są również nietuzinkowi wystawcy, którzy w tym roku na ponad 130 stoiskach oferować będą różnorodne towary, od biżuterii przez ceramikę po artykuły spożywcze.

Dla najmłodszych przygotowano morze atrakcji w strefie dla dziecka z dmuchanymi zjeżdżalniami, kulami wodnymi czy szczudlarzami. Oprócz tego na gości Jarmarku czekać będą: strefa relaksu z leżakami, kawiarenki, antykwariat, gra rodzinna w ogrodzie przygotowywana pod tajemniczym tytułem – „Klasztorne zakamarki”, wenta, fanteria i wiele, wiele innych atrakcji.

Zobacz program Jarmarku

Jarmark potrwa od 10:30 do około 21:30 na placu przy klasztorze oo. Dominikanów przy Dominikańskiej 2 w Warszawie. Więcej informacji na stronie: www.jarmark.sluzew.dominikanie.pl.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 4 lipca

Sobota, XIII Tydzień zwykły
+ Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę
albo wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej
Pan sam szczęściem obdarzy, *
a nasza ziemia wyda swój owoc.

+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Am 9,11-1; Ps 85,9.11-14; Mt 9,14-17
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajczęściej czytane artykuły


- Reklama -


Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter