21 marca
czwartek
Lubomira, Benedykta
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Warszawa: wyjątkowy koncert w DPS

Ocena: 0
1594

Dwoje wspaniałych skrzypków Anna Maria Staśkiewicz i Jakub Jakowicz wystąpią 8 listopada 2015 roku o godzinie 16:00 dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego w Warszawie.

2015-10-31 22:27
mat. prasowe, sg
fot. Maciej Mulawa

Muzycy na tę okoliczność przygotowali różnorodny program, obejmujący utwory na dwoje skrzypiec Antonio Vivaldiego, Beli Bartóka i Henryka Mikołaja Góreckiego. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie DPS przy ul. Solec 36a w Warszawie. Jego zorganizowanie jest możliwe dzięki wolontariuszom ze Wspólnoty Sant’Egidio, którzy regularnie odwiedzają mieszkańców Domu.

Koncert jest otwarty dla słuchaczy, którzy chcieliby w nim uczestniczyć w charakterze wolontariuszy, towarzysząc mieszkańcom Domu – osobom starszym, somatycznie (fizycznie) chorym. Chęć przybycia prosimy zgłaszać mailowo na adres santegidio.waw@gmail.com najpóźniej na trzy dni przed datą wydarzenia – liczba miejsc ograniczona.

Na wydarzenie zaprasza Fundacja Muzyczne Aspiracje oraz Wspólnota Sant’Egidio i Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego w Warszawie.

Koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje tygodnik "Idziemy".

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
 

Najwyżej oceniane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -