20 sierpnia
wtorek
Bernarda, Samuela, Sobieslawa
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Posłuchajcie tej historii

Ocena: 0
2766

Kilka miesięcy temu polecaliśmy już tę książkę na naszych łamach. Teraz fascynująca historia rozgrywająca się u zarania chrześcijaństwa jest dostępna jako świeżo wydany audiobook, akurat w porę, bo… mija zaledwie kilka dni od ukrzyżowania Jezusa z Nazaretu.

Jerozolima żyje swoim życiem. Setnik Alban, dowódca garnizonu w Galilei, marząc o karierze w Rzymie, podejmuje się śledztwa w sprawie zaginionego ciała nieznanego Rabbiego i wyjaśnienia, co „knują” chrześcijanie. Lea oczekuje w domu Poncjusza Piłata na zamążpójście, choć uważa, że lepiej umrzeć, niż zostać żoną setnika. Losy tych dwojga splatają się, co na zawsze odmieni ich życie.

Sensacyjno-obyczajową opowieść snuje wyborny duet autorów. Janette Oke ma w dorobku ponad 70 książek i popularny serial „Głos serca”, książki Davisa Bunna sprzedały się w ponad 7 mln, w 20 językach. „Śledztwo setnika” czyta Wojciech Stolorz, aktor znany z musicalu „Piloci” w warszawskim teatrze Roma. Muzykę skomponował izraelski muzyk Joshua Aaron, którego koncert pamiętamy ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Patronat medialny: tygodnik „Idziemy”.

 

Janette Oke, Davis Bunn; „Śledztwo setnika”. Przekład Małgorzata Wołochowicz. Audiobook CD-MP3. 13,5 godz. Wydawnictwo Psalm18. Warszawa 2019

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Redaktorka i felietonistka "Idziemy". Autorka książek "Cudownie być mamą" i "Pierwsza Biblia mojego dziecka". Wraz z mężem wieloletnia animatorka Spotkań Małżeńskich. Mama dwóch córek i czterech synów.

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 20 sierpnia

"Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego."

Dziś w Kościele: wtorek, XX tydzień zwykły
+ wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła 
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Sdz 6,11-24a, Ps 85 (84),9.11-14, Mt 19,23-30
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytań

Lato z SalveNet - na okres wakacji proponujemy formację duchową w przystępnej formie: codziennie jeden kilkuminutowy film z cyklów prezentowanych na portalu SalveNet.Najczęściej czytane artykułyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -