20 października
sobota
Ireny, Kleopatry, Jana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Papież modli się za "Chrześcijańskie Granie"

Ocena: 0
1376
Kilka dni temu do siedziby „Chrześcijańskiego Grania” został dostarczony list z Watykanu. W treści wiadomości ze Stolicy Apostolskiej można przeczytać o modlitwie papieża Franciszka w intencji „Chrześcijańskiego Grania”. 20150805 13:21
pra / Kraków (KAI), sg

Następca Świętego Piotra udziela również „serdecznego Apostolskiego Błogosławieństwa”.

– List z Watykanu jest dla nas wielką radością. Jesteśmy wdzięczni papieżowi Franciszkowi za wsparcie, jakiego nam udziela. Cieszymy się tym bardziej, że wiadomość z Watykanu bardzo dobrze wpisuje się w trwający w sierpniu „miesiąc modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej” – mówi Michał Guzek z „Chrześcijańskiego Grania”.

List papieża jest odpowiedzią na korespondencję, która została wysłana w związku z działaniami prowadzonymi przez „Chrześcijańskie Granie”. Przypomnijmy, że trwa właśnie akcja „Miesiąc modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej w Polsce”, której organizatorem jest fundacja i serwis „Chrześcijańskie Granie” – odpowiedzialne także m.in. za takie inicjatywy jak 5. Festiwal Chrześcijańskie Granie, Koncert Debiuty czy Grajmy Chrześcijańskie Granie, czyli promocję przyparafialnych salek muzycznych.


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


Najczęściej czytane komentarze

 

Najwyżej oceniane artykuły

SALON DZIENNIKARSKI

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -