15 sierpnia
poniedziałek
Napoleona, Stelii
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Koncert "Śpiewajmy i Grajmy Mu! Kolędowanie z Janem Pawłem II" (transmisja)

Ocena: 0
382

Już po raz 12. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie przygotował koncert kolęd pt. „Śpiewajmy i Grajmy Mu! Kolędowanie z Janem Pawłem II”. Transmisja koncertu na kanale YouTube Instytutu.

Fot. cathopic.com

Z powodu epidemii koronawirusa nie możemy być razem realnie, ale przecież możemy stworzyć wirtualną wspólnotę. Nasz koncert już na stałe wpisał się w okres poświąteczny, więc mamy nadzieję, że chętnych do wspólnego pośpiewania kolęd i pastorałek nie zabraknie

- mówi Paulina Wychowańska z Instytutu.

Do wspólnego kolędowania zapraszają m.in. Mietek Szcześniak, Olga Szomańska, Olga Bończyk czy Mateo.O. Wszyscy, którzy zdecydują się na obejrzenie koncertu, usłyszą m.in. „Bóg się rodzi”, „Gdy śliczna Panna”, „Lulajże Jezuniu” czy „Mario czy już wiesz”.

W ubiegłym roku koncert „Śpiewajmy i Grajmy Mu! Kolędowanie z Janem Pawłem II” był jednocześnie wyjątkową inauguracją roku 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. To właśnie podczas niego zaprezentowano przedpremierowo hymn poświęcony temu jubileuszowi pt. „Nie zastąpi Ciebie nikt”, do którego muzykę skomponował Romuald Lipko, a słowa napisał Marek Dutkiewicz.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 15 sierpnia

Poniedziałek, XX Tydzień zwykły – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Córa królewska wchodzi pełna chwały, *
+ Czytania liturgiczne (rok C, II): Łk 1, 39-56
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napiszNajczęściej czytane artykułyNajczęściej czytane komentarzePOLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter