22 stycznia
sobota
Anastazego, Wincentego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Koncert "Śpiewajmy i Grajmy Mu! Kolędowanie z Janem Pawłem II" (transmisja)

Ocena: 0
319

Już po raz 12. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie przygotował koncert kolęd pt. „Śpiewajmy i Grajmy Mu! Kolędowanie z Janem Pawłem II”. Transmisja koncertu na kanale YouTube Instytutu.

Fot. cathopic.com

Z powodu epidemii koronawirusa nie możemy być razem realnie, ale przecież możemy stworzyć wirtualną wspólnotę. Nasz koncert już na stałe wpisał się w okres poświąteczny, więc mamy nadzieję, że chętnych do wspólnego pośpiewania kolęd i pastorałek nie zabraknie

- mówi Paulina Wychowańska z Instytutu.

Do wspólnego kolędowania zapraszają m.in. Mietek Szcześniak, Olga Szomańska, Olga Bończyk czy Mateo.O. Wszyscy, którzy zdecydują się na obejrzenie koncertu, usłyszą m.in. „Bóg się rodzi”, „Gdy śliczna Panna”, „Lulajże Jezuniu” czy „Mario czy już wiesz”.

W ubiegłym roku koncert „Śpiewajmy i Grajmy Mu! Kolędowanie z Janem Pawłem II” był jednocześnie wyjątkową inauguracją roku 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. To właśnie podczas niego zaprezentowano przedpremierowo hymn poświęcony temu jubileuszowi pt. „Nie zastąpi Ciebie nikt”, do którego muzykę skomponował Romuald Lipko, a słowa napisał Marek Dutkiewicz.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 22 stycznia

Sobota, II Tydzień zwykły
Dzień Powszedni/ wsp. Najświętszej Maryi Panny w sobotę/ wsp. św. Wincentego, diakona i męczennika/ wsp.  św. Wincentego Pallottiego
Bogu zaufam, nie będę się lękał.
+ Czytania liturgiczne (rok C, :II): Mk 3,20-21
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

- Reklama -


E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter