23 października
wtorek
Marleny, Seweryna, Igi
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Polska premiera książki "Angela Merkel i kryzys migracyjny"

Ocena: 0
200

„Angela Merkel i kryzys migracyjny. Dzień po dniu” to polskie tłumaczenie publikacji niemieckiego dziennikarza Robina Alexandra „Die Getriebenen”, która opisuje kulisy decyzji niemieckiej kanclerz o otwarciu granic dla imigrantów.

fot. teologiapolityczna.pl

Książka z miejsca stała się bestsellerem w Niemczech i zdobyła szeroki rozgłoś w całej Europie. Dzięki staraniom Teologii Politycznej będzie teraz dostępna również dla polskiego Czytelnika.

Polskie tłumaczenie książki, którą światowe media określiły mianem „dynamitu”, trafi na dniach do księgarń. Już w najbliższy weekend pierwsze egzemplarze – prosto z drukarni – pojawią się na Targach Książki Historycznej na Zamku Królewskim w Warszawie. Książka „Angela Merkel i kryzys migracyjny.

W związku z premierą książki zapraszamy na debatę wokół publikacji oraz zagadnień opisywanych przez Robina Alexandra do redakcji Teologii Politycznej – Warszawa, ul. Koszykowa 24 lok. 7, 5 grudnia o godzinie 18.00. Wstęp oczywiście wolny.

W debacie udział wezmą: Aleksandra Rybińska (Tygodnik „Sieci”), Cornelius Ochmann (Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej) i – Dariusz Rosiak (Polskie Radio).

Przedsprzedaż książki w księgarni Teologii Politycznej

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


Najczęściej czytane komentarze

 

SALON DZIENNIKARSKI

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -