11 kwietnia
niedziela
Filipa, Leona
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Ruszyły zapisy na Miasteczko Modlitewne 2017

Ocena: 0
545

Miasteczko Modlitewne to jedna z największych modlitewnych inicjatyw Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Jak co roku młodzież z różnych zakątków Polski spotka się u bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie k. Tarnowa, aby przez 7 dni wspólnie modlić się, integrować i poznawać patronkę polskiej młodzieży.

fot. Tomasz Bienias/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons

Hasło tegorocznego spotkania to „NIEUGIĘCI (NIE)DOTKNIĘCI”. Jest to zaproszenie, by na nowo podjąć wyzwanie wejścia w głąb swojego serca i wkroczyć na drogę wytrwałej wiary.

– Miasteczko Modlitewne jest wyjątkową okazją do poznania i na nowo odkrycia postaci błogosławionej Karoliny. Przyjeżdża do nas młodzież, która chce coś odmienić w swoim życiu. Młodzi ludzie znajdują tutaj spokój, wyciszenie, żyją w klimacie modlitewnym, czerpią radość z Ewangelii głoszonej podczas każdego dnia trwania rekolekcji, zapominają o codziennym świecie – powiedziała Magdalena Nowak, burmistrz Miasteczka Modlitewnego. – Zapraszam bardzo serdecznie, w imieniu swoim i wszystkich organizatorów na „Nieugiętych (Nie)dotkniętych”. Jeśli tylko pragniesz zmiany w Twoim życiu, to to zaproszenie kierowane jest właśnie do Ciebie. Pamiętaj, że czeka na Ciebie Jezus i błogosławiona Karolina. Nie zmarnuj tego zaproszenia.

Miasteczko Modlitewne 2017 odbędzie się w terminie 27 lipca – 2 sierpnia 2017 r. Koszt tegorocznego spotkania wynosi 170 zł od osoby.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo (zarówno grupy zorganizowanie, jak i pojedyncze osoby) należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej MM: www.miasteczkomodlitewne.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

NIEDZIELNY NIEZBĘDNIK DUCHOWY - 11 kwietnia

Druga Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego
«Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam».
+ Czytania liturgiczne (rok B, I): J 20, 19-31
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)
+ Dar zmartwychwstałego Jezusa (komentarz tygodnika Idziemy)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

- Reklama -


E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -Newsletter