21 stycznia
piątek
Agnieszki, Jarosława
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Fundacja Małych Stópek wyróżniona Odznaką Honorową

Ocena: 1.2
597

Fundacja Małych Stópek została wyróżniona przez Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka Honorową Odznaką za zasługi dla ochrony praw dziecka.

Fot. facebook.com/FundacjaMalychStopek

Fundacja jest organizatorem szczecińskiego Marszu dla Życia. Pracownicy i wolontariusze FMS na co dzień pomagają także samotnym matkom i zachęcają inne kobiety do urodzenia dziecka, zagrożonego aborcją.

Rzecznik Praw Dziecka wręczył odznakę, a także dyplom w uznaniu szczególnych osiągnięć w dziedzinie ochrony praw dziecka ks. Tomaszowi Kancelarczykowi, prezesowi Fundacji.

Ksiądz Tomasz, który w imieniu wszystkich wolontariuszy, pracowników i darczyńców przyjął odznaczenie podkreślił, że tym bardziej „cieszy to wyróżnienie, że jest ono przyznane przez tego rzecznika Praw Dziecka, który tak często odwołuje się do drugiego artykułu swojego urzędu, który mówi, że dzieckiem jest istota ludzka od poczęcia do uzyskania pełnoletniości”.

Gros naszych działań dotyczy właśnie kobiet w trudnej sytuacji, będących w ciąży, w stanie błogosławionym, dlatego też przyjmujemy to wyróżnienie z wielkim zadowoleniem i wiem, że to zadowolenie będzie też na twarzy wszystkich naszych darczyńców, którzy wspierają działania Fundacji Małych Stópek

– podkreślił ks. Kancelarczyk.

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak podarował Fundacji paczki z racji trwającej „Paczuszki dla Maluszka”, również organizowanej przez FMS.

Fot. facebook.com/FundacjaMalychStopek

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 21 stycznia

Piątek, II Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
...ustanowił Dwunastu, aby Mu towarzyszyli.
+ Czytania liturgiczne (rok C, II): Mk 3,13-19
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

- Reklama -


E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyReklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter