22 czerwca
piątek
Pauliny, Tomasza, Jana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Genderowy trans

Ocena: 0
432

Kobietą i mężczyzną stworzył ich” … a może jednak „apłciową jednostką” stworzył ich – jak chcieliby tego aktywiści gender? Od kilku tygodni przypuścili oni w USA i w Kanadzie niesamowitą kampanię promującą transgenderyzm.

Nie uszło uwagi publicystom amerykańskim – nie tylko katolickim! – że nastąpiła ogromna mobilizacja środowisk LGBT, które na wszelkie możliwe sposoby próbują zmienić tradycyjne postrzeganie płci i zaszczepić w ludziach ideologiczne postrzeganie ludzkiej natury. Strach przed sytuacją, w której będzie się nazwanym nietolerancyjnym i zacofanym, doprowadził do pełnej swobody tych środowisk w indoktrynowaniu dorosłego, ukształtowanego społeczeństwa na temat tego, że kobieta nie jest kobietą, a mężczyzna nie jest mężczyzną. A nawet że mężczyzna też może urodzić dziecko!

I tak oto od kilku tygodni w mediach występuje para gejów z Portland, która oczekuje wspólnego potomka, bowiem jeden z partnerów jest w naturalnej ciąży. Cóż, przy okazji tejże kampanii należałoby za każdym razem dodawać, że kilka lat temu partner, który obecnie spodziewa się dziecka, był kobietą! I nie pozbył się narządów rodnych, zmieniając jedynie wygląd zewnętrzny na męski. Każda propaganda charakteryzuje się jednak tym, że głosi w najlepszym razie półprawdy.

Propagandą transgenderową zajmują się bardzo aktywnie również instytucje państwowe, co jest najbardziej niepokojące. Władze Waszyngtonu – co jest zresztą niezgodne z prawem – dodały właśnie w prawie jazdy transgenderową opcję X w rubryce płci – dla osób, które nie czują się związane z żadną płcią. Natomiast kanadyjskie służby policyjne z Halton w prowincji Ontario zamieściły na Twitterze instrukcję, w jaki sposób zwracać się do osób apłciowych. Na serwisie społecznościowym opublikowały tabelę nowych zaimków osób, których nie należy określać ani jako he ani jako she, ale jako ze (!), a następnie zamiast his lub herzir i hir, a zamiast him lub herzem lub hir. Na razie brzmi to po prostu komicznie i tajemniczo, jak jakiś język elfów rodem z baśni. Skoro jednak publikuje to policja, to możemy się spodziewać, że wkrótce rzeczywiście zaczną być te formy wymagane pod rygorem kary za obrazę płci (lub niepłci).

Najgorsze jest jednak mącenie w głowach dzieciom i zaszczepianie w nich wątpliwości co do tego, że urodziły się jako kobieta lub mężczyzna. W amerykańskich bibliotekach publicznych drag queens – ostatnio poprzebierane za wyzywające zakonnice (queer nuns) – przekonują na lekcjach bibliotecznych dzieci w wieku od 2 do 10 lat, aby „szły i dalej grzeszyły” – wypaczając słowa Jezusa. Kilka dni temu „transgenderowa” Kanadyjka wymogła na personelu szpitala, aby w karcie zdrowia jej nowo narodzonego dziecka nie wpisywać żadnej płci. Personel szpitala oznaczył więc płeć jako „U” czyli „nieokreśloną”, bo matka stwierdziła, iż w przyszłości dziecko samo zdecyduje, kim chce być.

Lobby transgenderowe jest na tyle zdeterminowane, że nie cofa się przed żadną manipulacją. I nie oszczędza nikogo, czy to dzieci, czy osób, które naprawdę zmagają się z problemem zamknięcia w innej płci i które bardzo cierpią z tego powodu. Lobby to działa, aby osiągnąć swój cel: całkowicie i trwale zmienić współczesne społeczeństwa. Dzieje się tak od momentu, kiedy seksuolog John Money stworzył w 1955 r. pojęcie płci kulturowej i wprowadził je w obieg.

Wystarczy sięgnąć do źródeł, którymi inspiruje się genderyzm (Rousseau, Nietzsche, Freud, Margaret Sanger), aby nie mieć złudzeń, że to ideologia, która pragnie narzucić wszystkim swoje schematy. Dlatego tak ważne jest oddolne monitorowanie poczynań władz państwowych i lokalnych w tym względzie. Chodzi o to, aby nie być zmuszonym któregoś dnia iść do pracy z przyklejoną brodą – w przypadku kobiety, czy w sukience i szpilkach – w przypadku mężczyzny. 

 

Czytaj dalej w e-wydaniu lub wydaniu papierowym
Idziemy nr 29 (615), 16 lipca 2017 r.
Artykuł w całości ukaże się na stronie po 26 lipca 2017 r.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:


SALON DZIENNIKARSKINajwyżej oceniane artykuły