5 sierpnia
środa
Oswalda, Marii, Mariana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Transmisje Mszy Świętych

Ocena: 0
8498

Diecezja tarnowska
Tarnów, Bazylika katedralna Narodzenie NMP – niedziela, godz. 9:00, 10:30 (Bazylika Katedralna w Tarnowie), 18:00 (Bazylika św. Mikołaja w Bochni)
http://www.rdn.pl
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – poniedziałek-piątek, godz. 18:00
http://www.rdn.pl
Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz – sobota, godz. 18:00
http://www.rdn.pl

Archidiecezja warmińska
Frombork, Archikatedra Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 11.00 (Msza św. przy ołtarzu św. Karola Boromeusza i św. Rozalii. Ołtarz ten ufundował biskup warmiński Mikołaj Szyszkowski jako dar wotywny za uratowanie diecezji przed zarazą, która wybuchła na Warmii w 1638 r.)
https://pl-pl.facebook.com/events/1054655008240350/
Olsztyn, Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży – niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/MlodziWarmii/
Olsztyn, Konkatedra św. Jakuba w Olsztynie – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/gazetaolsztynska/videos
Barczewo, Parafia św. Anny – niedziela, godz. 10:00
https://pl-pl.facebook.com/barczewo.swanna
Radio Plus Olsztyn – niedziela, godz. 12:00
www.olsztyn.radioplus.pl
Radio Olsztyn – niedziela, godz. 7:00
www.ro.com.pl
TVP 3 Olsztyn – codziennie (pn-ndz), godz. 20.00 – Msza św. z Jasnej Góry

Archidiecezja warszawska
Warszawa, Kościół Seminaryjny – niedziela, godz. 11:00
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – niedziela, godz. 8:00, 9:00, 10:30, 12:00 19:00, 20:30
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół Środowisk Twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja przy pl. Teatralnym – niedziela, godz. 10.30, 13.00 (z homilią także dla dzieci), 17.00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Środowisk-Twórczych-w-Warszawie-469121409799409/
Warszawa, Sanktuarium i parafia Matki Bożej Fatimskiej – niedziela, godz. 12:00
https://www.facebook.com/SMBFat/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – niedziela, godz. 12:30
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/
Warszawa, Kościół Seminaryjny – codziennie, godz. 18:30
https://www.youtube.com/user/ArchWwa
Warszawa, Świątynia Opatrzności Bożej – codziennie, godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ
Warszawa, Kościół akademicki św. Anny – codziennie, godz. 19:00
https://www.facebook.com/da.swanna
Warszawa, Kaplica domowa Sanktuarium i parafia św. Andrzeja Boboli na Mokotowie – codziennie, godz. 18:30
http://www.rakowiecka.jezuici.pl/
Warszawa, Parafia św. Antoniego z Padwy na Senatorskiej – poniedziałek-piątek, godz. 18:00
https://www.facebook.com/sw.antoni.warszawa/
Warszawa (Ursynów), Parafia św. Władysława z Gielniowa - niedziela, godz. 20.00 https://www.youtube.com/channel/UCPJaqasUmZgHo5jisn-rymg

Diecezja warszawsko-praska
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 7:30, 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – niedziela, godz. 12:30 https://radiowarszawa.com.pl/ oraz https://www.youtube.com/salvenet
Kaplica Domowa bp. Marka Solarczyka – niedziela, godz 9:00
https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – niedziela, godz. 18:00
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – niedziela, godz. 9:30
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – niedziela, godz. 13:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia św. o. Pio (Warszawa-Gocław) – niedziela, godz. 12:00
http://opio.waw.pl/wp/
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – niedziela, godz. 11:00
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Warszawa, Parafia MB Loretańskiej (Warszawa-Praga) – niedziela, godz. 11:00, 18:00 https://www.youtube.com/channel/UChMgXS4Zczmhb2K3pZsvCzQ/featured
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – niedziela,  wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – w niedziele i uroczystości o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 19:00, https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – niedziela, godz. 10:30, 18:00 (Msza św. z liturgią niedzielną także w sobotę o 18:00)
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – niedziela, wg ogłoszeń
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/ 
Zielonka, Parafia MB Częstochowskiej) – niedziela, godz. 13:00
https://www.facebook.com/events/1003997436662778/ 

Warszawa, Parafia św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika – poniedziałek-piątek, godz. 6.30
https://radiowarszawa.com.pl/
Warszawa, Parafia Bożego Ciała – sobota, godz. 7:00
https://radiowarszawa.com.pl
Warszawa, Parafia MB Anielskiej – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Warszawa, Parafia Wniebowzięcia NMP (Warszawa-Zerzeń) – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
http://www.parafiazerzen.waw.pl/news/1209/16/Transmisja-live-nabozenstw-z-kosciola-parafialnego-w-Zerzniu
Warszawa, Parafia św. Patryka (Warszawa-Gocław) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
https://www.youtube.com/user/targowiskoslow
Wólka Mińska, Parafia MB Dobrej Rady (Wólka Mińska) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiawolka.pl/transmisja-niedzielnej-mszy-sw/
Józefów, Parafia MB Częstochowskiej (Józefów) – poniedziałek-sobota, godz. 6.30, 8.30, 18.00
http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/
Otwock, Parafia MB Królowej Polski (Otwock-Kresy) – poniedziałek-sobota, godz. 7.00, 18.00
https://parafiaotwockkresy.pl/
Pustelnik, Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej (Pustelnik) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://parafiapustelnik.pl/index.php/parafia-sw-katarzyny-aleksandryjskiej-w-pustelniku/
Helenów, Parafia św. Faustyny (Helenów) – poniedziałek-sobota, wg ogłoszeń
http://faustynahelenow.pl/
Parafia św. Jana Pawła II (Radzymin) – poniedziałek-sobota, godz. 7:30, 18:00 i 19:00
https://www.youtube.com/user/janpawel2radzymin
Warszawa, Parafia Opatrzności Bożej (Warszawa-Wesoła) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.parafiawesola.pl/articles/koronawirus
Ząbki, Parafia p.w. Świętej Trójcy (Ząbki) – poniedziałek-sobota, godz. 18.00
https://www.facebook.com/swietatrojcazabki/

Diecezja włocławska
Włocławek, Parafia Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 10:00
http://www.kujawy.info/
Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych  – niedziela, godz. 12:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Włocławek, Parafia św. Maksymiliana – godz. 18:00
https://www.facebook.com/MaksymilianWloclawek/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – niedziela, godz. 7:30, 12:00, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Galew, Sanktuarium Przemienienia Pańskiego – godz. 9:00, 11:30
https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Bądkowo, św. Mateusza Apostoła – niedziela, godz. 11:00
https://www.facebook.com/Parafia-9Bw-Mateusza-w-B85dkowie-103062491100670/
Łowiczek, Świętego Krzyża – niedziela, godz. 9:00
https://www.facebook.com/parafia.lowiczek/videos/378565176360041/?vh=e&d=n
Charłupia Mała, Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej – godz. 11:00
https://www.facebook.com/SanktuariumMatkiBozejKsieznejZiemiSieradzkiej/

Włocławek, Parafia Wszystkich Świętych – codziennie, godz. 11:00, 18:00
https://nadaje.com/pl/video/u/RCdVNWQ2vsXT2a9hvzEY/
Licheń, Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej – codziennie, godz. 7:30, 10:00, 12:00, 16:00, 18:00 – https://www.youtube.com/watch?v=5yQ_pvCaQCE
Parafia Galew – codziennie, godz. 21:00 https://www.facebook.com/groups/3345243832169679/
Uniejów, św. Floriana – codziennie, godz. 12:00
https://pl-pl.facebook.com/parafia.uniejow/

Archikatedra wrocławska
Radio Rodzina (również online) – niedziela, godz. 10:00
https://www.radiorodzina.pl/
Radio Rodzina (również online) – dni powszednie, godz. 6:00, 18:30
https://www.radiorodzina.pl/

Diecezja zamojsko-lubaczowska
Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – niedziela, godz. 8:00, 10:00, 12:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid
Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/
Zamość, Parafia św. Brata Alberta – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – niedziela, godz. 8:00, 11:00, 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – niedziela, godz. 07:00, 11:00, 12:00, 18:00 https://www.radiozamosc.pl/#radio

Krasnobród, Sanktuarium Zwiastowania NMP – dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=EPP66cSStgs&feature=emb_title
Górecko Kościelne, Parafia św. Stanisława – dzień powszedni, godz. 17:00 https://www.youtube.com/channel/UCRpX7xabVEbP5snE7dcKEow/videos?view=2&flow=grid
Biłgoraj, Parafia św. Marii Magdaleny – dzień powszedni, godz. 7:00, 7:30  https://nadaje.com/pl/video/u/HEhjWpotkMjyl2NfpMyn/
Zamość, Parafia św. Brata Alberta – dzień powszedni, godz. 6:30, 7:00
http://bralbert.radiozamosc.pl
Strzyżów, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP – dzień powszedni, godz. 17:00
http://strzyzow.radiozamosc.pl
Radio Zamość – poniedziałek-piątek – godz. 06:30, 18:00
https://www.radiozamosc.pl/#radio

Diecezja zielonogórsko-gorzowska
Gorzów Wielkopolski, Parafia Pierwszych Męczenników Polski (w kolejne niedziele z innych kościołów) – niedziela, godz. 10.30 – TVP3 Gorzów, Radio Zachód
www.rokitno.orghttps://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 9.00, 12.00, 15.00, 18.00
www.rokitno.org
Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – niedziela, godz. 15.00
www.gazetalubuska.pl

Rokitno, Sanktuarium Matki Bożej Rokitniańskiej – poniedziałek-sobota, godz. 11:00, 18:00
www.rokitno.orghttps://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=699026 

Ordynariat polowy
Lubliniec, Parafia wojskowa – sobota, 21 marca, godz. 16:00
https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/
Lubliniec, Parafia wojskowa – niedziela, 22 marca, godz. 10:00, 11:30
https://www.facebook.com/ParafiaWojskowaLubliniec/
Warszawa, katedra polowa Wojska Polskiego – niedziela, 22 marca, godz. 15.00, Msza św. celebrowana przez Biskupa Polowego Józefa Guzdka https://www.facebook.com/ordynariat.polowy/
https://katedrapolowa.pl/
https://ordynariat.wp.mil.pl/pl/
Wrocław, Akademia Wojsk Lądowych – niedziela, 22 marca, godz. 19.30 – Msza św. celebrowana przez ks. kpt. Maksymiliana Jezierskiego dla podchorążych AWL
https://www.facebook.com/kapelanAWL

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 5 sierpnia

Środa, XVIII Tydzień zwykły
+ Dzień Powszedni albo wspomnienie rocznicy poświęcenia rzymskiej Bazyliki Najświętszej Maryi Panny
...wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak pragniesz!
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Jr 31,1-7; Psalm: Jr 31,10-13 ; Mt 15,21-28
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w intencji Ojczyzny (5-14 sierpnia)
Dziś: parafia Narodzenia Pańskiego w Warszawie

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika Idziemy



Najczęściej czytane artykuły



Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -



Newsletter