6 sierpnia
czwartek
Slawy, Jakuba, Oktawiana
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Transmisje Mszy Świętych

Ocena: 0
8509

Archidiecezja poznańska
Poznań, kościół pw. św. Rocha – sobota, godz. 19:00
https://poznan.tvp.pl/
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – sobota, godz. 18:00 https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – sobota, godz. 18:00
https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – sobota, godz. 18:30
https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – sobota, godz. 18:00
www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – sobota, godz. 18:30
http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html
Poznań, katedra poznańska – niedziela, godz. 10.00
http://radioemaus.pl/
Poznań, kościół pw. św. Jana Jerozolimskiego za Murami – niedziela, Msza dla Głuchych i Słabosłyszących, godz. 15.00
https://pl-pl.facebook.com/poznaneffatha/
Poznań, parafia pw. Nawrócenia św. Pawła – niedziela, godz. 11:30
https://www.facebook.com/Parafia-Rzymskokatolicka-pw-NawrB3cenia-9Bw-Paw82a-118356222899046/?modal=admin_todo_tour
Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – niedziela, godz. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00
https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Luboń, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego – niedziela, godz. 9:30 i 11:00
https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – niedziela, godz. 8.00, 10.00, 12.15 – o zatrzymanie epidemii w Polsce i na świecie, 18.00
ww.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – niedziela, godz. 12:00
http://tvrelax.pl/na-zywo.html
Szamotuły, parafia pw. MB Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 15.00
https://www.twitch.tv/bazylikamniejszaszamotuly
Otorowo, parafia pw. Wszystkich Świętych – niedziela, godz. 10.00
https://m.youtube.com/channel/UCb2YIv7xvcdS5I6wnX9AobQ
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00, 19:00
http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html

Konarzewo, parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach – Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek – godz. 18.00; Wtorek – godz. 8:00 https://www.pscp.tv/parafia_konarzewo
Luboń, parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/xMarcinNowak
Oborniki, parafia pw. Miłosierdzia Bożego – codziennie, godz. 8:00, 18:30
https://www.youtube.com/watch?v=zmi2npaI4bw
Poznań, parafia Chrystusa Odkupiciela – codziennie, godz. 18.00
www.facebook.com/ChrystusaOdkupiciela/
Śrem, parafia pw. Ducha Świętego – codziennie, godz. 9:00, 17:00
http://www.duch-srem.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=167&strona=1
Swarzędz, Parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela – codziennie, godz. 8:00, 17:30, 18:30
http://transmisja.chjz.pl/transmisja1.html

Diecezja pelplińska
Pelplin, Parafia katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
, niedziela, godz. 10:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Domu Biskupiego – niedziela, godz. 15:00
http://radioglos.pl 

Pelplin, Kościół Bożego Ciała -poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, godz. 18:00
http://radioglos.pl
Pelplin, Kaplica Wyższego Seminarium Duchowego – środa, czwartek, godz. 18:00
http://radioglos.pl 

Diecezja radomska
Katedra Opieki NMP w Radomiu – niedziela, godz. 12:30
http://radioplus.com.pl/posluchaj oraz  transmisja telewizyjna: TV Dami
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – niedziela, godz. 20:15 http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/ (całodobowa transmisja z Kaplicy Maryjnej)
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – niedziela, godz. 9:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – niedziela, godz. 7:30, 9:00, 10.30, 12.00, 13.00, 18.00
https://filipini.radom.pl/kamera-online/
Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – niedziela, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15, 18:00, 20:20
https://www.facebook.com/Parafia-9Bw-Jadwigi-KrB3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Skarżysko Kamienna, Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (franciszkanie) – niedziela, godz. 9:00, 12:00, 18:00
https://www.facebook.com/OO-Franciszkanie-Parafia-Niepokalanego-Pocz99cia-NMP-226857400816349
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/parafia.starachowice/ lub https://parafia.starachowice.pl/
Starachowice, Parafia pw. Św. Trójcy – niedziela, godz. 10:00
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Wierzbica, Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika – niedziela, godz. 9:15
https://www.facebook.com/oazawierzbica/
Przysucha, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego – niedziela, godz. 10:00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCj1hY4tvUdscKZ-ROVW6lbQ/feed
Końskie, Kolegiata św. Mikołaja – niedziela, godz. 12:15
https://www.youtube.com/channel/UCMJs_j8qXpDnoVSQ3amkgHg

Radom, katedra Opieki NMP – poniedziałek-sobota, godz. 6:00
http://radioplus.com.pl/posluchaj
Skarżysko Kamienna, Sanktuarium MB Ostrobramskiej – poniedziałek-sobota, godz. 14:30
http://ostrobramska.pl/kamera/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-zywo-kaplicy-matki-bozej-ostrobramskiej-sanktuarium-skarzysku-kamiennej/
Wysokie Koło, Sanktuarium MB Różańcowej – sobota, godz. 17:00
http://www.wysokiekolo.pl/ lub https://diecezja.radom.pl/transmisja-na-zywo-z-kaplicy-matki-bozej-rozancowej-w-sanktuarium-w-wysokim-kole/
Radom, Parafia pw. MB Królowej Świata (filipini) – poniedziałek-sobota, godz. 6:30, 7:00, 7:30, 18:00
https://filipini.radom.pl/kamera-online/
Starachowice, Parafia pw. Judy Tadeusza – poniedziałek-niedziela, godz. 17:00
https://www.facebook.com/JudaTadeuszTST
Radom, Duszpasterstwo Akademickie – poniedziałek-piątek, godz. 22:00
https://www.facebook.com/Duszpasterstwo-Akademickie-Radom-1564979120415448/
Radom, Parafia pw. św. Jadwigi – poniedziełek-sobota, godz. 7:00, 18:00, 19:00 (oprócz soboty)
https://www.facebook.com/Parafia-9Bw-Jadwigi-KrB3lowej-w-Radomiu-254516261399189/
Starachowice, Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.facebook.com/parafia.starachowice/lub https://parafia.starachowice.pl/
Starachowice, Parafia Św. Trójcy – poniedziałek-sobota, godz. 17:30 –
https://www.facebook.com/ParafiawRynku
Radom, Parafia pw. św. Rafała w Radomiu – poniedziałek-sobota, godz. 18:00
https://www.swrafal.radom.pl/transmisja-mszy-sw/ lub https://www.facebook.com/swrafal/

Diecezja sandomierska
Sandomierz, Parafia św. Józefa – niedziela, godz. 11.15
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00
https://youtu.be/c3acyLHrrkM
Tarnobrzeg, Parafia M. B. Nieustającej Pomocy – niedziela, godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 18:30
https://youtu.be/VkNBM_METOM
Połaniec, Parafia M. B. Wspomożenia Wiernych – niedziela, godz. 7:00, 9:00, 10:30, 12;00, 17:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – niedziela, godz. 7:00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – niedziela, godz. 9:00, 11:30 https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

Sandomierz, Parafia św. Józefa – codziennie, godz. 18:00
https://www.facebook.com/DiecezjaSandomierskaPL/ https://www.facebook.com/niedziela.sandomierz/
Gorzyce, Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli – codziennie, godz. 8:00; 18:00
https://youtu.be/c3acyLHrrkM
Tarnobrzeg, Matki Bożej Nieustającej Pomocy – codziennie, godz. 6:30, 8:00, 15:00, 18:00 – https://youtu.be/VkNBM_METOM
Połaniec, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych – codziennie, godz. 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCCp9KFiyiTkgHsciCWCQ_Hg
Stalowa Wola, Parafia Trójcy Przenajświętszej (Księża Michalici) – codziennie, godz. 6:00, 7:00, 18:00
https://www.youtube.com/channel/UCrX0Pg1ZrbtLCvRXq6gREWw
Raniżów, Wniebowzięcia NMP – codziennie, godz. 17:00 – https://www.youtube.com/user/ParafiaRanizow

Diecezja siedlecka
Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 10.00
radiopodlasie.pl

Katolickie Radio Podlasie – niedziela, godz. 6:00
radiopodlasie.pl
Kodeń, Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – codziennie, godz. 10:00
https://worldcam.live/pl/webcam/koden  

Archidiecezja szczecińsko-kamieńska
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła – niedziela, godz. godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://youtu.be/nAxKBeTQ-9Q
Szczecin, Parafia katedralna pw. św. Jakuba Apostoła – dzień powszedni, godz. 7:00, 12:00, 18:00
https://youtu.be/nAxKBeTQ-9Q 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 6 sierpnia

Czwartek, XVIII Tydzień zwykły
+ Święto Przemienienia Pańskiego
«To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie».
+ Czytania liturgiczne (rok A, II): Dn 7,9-10.13-14; Ps 97,1-2.5-6.9; 2P 1,16-19; Mt 17,1-9
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w intencji Ojczyzny (5-14 sierpnia)
Dziś: parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika Idziemy



Najczęściej czytane artykuły



Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -



Newsletter