21 września
wtorek
Jonasza, Mateusza, Hipolita
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Siedem sekretów efektywnego ojcostwa

Ocena: 5
1185

Co wyróżnia ojców, którzy osiągnęli sukces w budowaniu relacji ze swoimi dziećmi? Wieloletnie badania wykazały, że ich skuteczność jest ściśle związana z siedmioma obszarami. Wokół nich zbudowano formułę warsztatów, które pokazują dobre praktyki i pomagają wzmocnić siedem ojcowskich kompetencji.

fot.materiały prasowe organizatora

Podczas czterech spotkań online ojcowie otrzymają solidną dawkę inspiracji przydatną w budowaniu trwałej relacji z żoną i dziećmi. - Warsztaty Tato.Net „7 sekretów efektywnego ojcostwa" mają na celu wzmocnienie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych dra Kena R. Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem sekretów efektywnych ojców"– mówi dr Dariusz Cupiał, twórca Inicjatywy Tato.Net i pomysłodawca warsztatów.

Z badań opublikowanych w raporcie „Journal of Marriage and Family" wynika, że dzieci z rodzin ojców zaangażowanych i podnoszących swoje kwalifikacje są mniej podatne na presję rówieśników, mają lepszą samoocenę, bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Każdy tato może poznać wszystkie siedem sekretów efektywnych ojców i z powodzeniem stosować je w swoim życiu. Jest w stanie wychować szczęśliwe i dobre dzieci. Warto inwestować w swoje ojcostwo

– zachęca dr Dariusz Cupiał, który jest też jednym z prowadzących warsztaty.


W warsztatach może wziąć udział każdy tato, niezależnie od miejsca zamieszkania czy wieku dzieci. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie się na stronie tato.net/warsztaty i udział w czterech spotkaniach, każde po 3 godziny. Warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa" od lat cieszą się wielkim powodzeniem.

Warsztaty przedstawiają dobre praktyki, które pomagają wzmacniać kompetencje ojca. Po warsztatach łatwiej rozpoznać silne i słabe strony swego ojcostwa, stworzyć i wdrażać w życie praktyczny plan działania w rodzinie

– opowiada Michał Osiej, który wziął udział w pierwszej edycji warsztatów online.

Inicjatywa Tato.Net to realizowany przez Fundację Cyryla i Metodego największy w Polsce program wzmacniania rodzin poprzez wspomaganie ojców. Od 2004 roku z programów Tato.Net skorzystały tysiące mężczyzn, pogłębiając swoje kompetencje, zrzeszając się w Ojcowskich Klubach, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. Dla czytelników Tato.Net oferuje - 10% rabatu na udział w wydarzeniu. Kod rabatowy: 7SCZERWIEC.

Formularz zapisów na stronie: tato.net/warsztaty. Szczegółowe informacje: Zbigniew Danilewski, zbigniew.danilewski@tato.net, tel.660 49 88 99.

Program warsztatów:

  •     środa, 16.06 godz. 18.00 - 21.00
  •     środa, 23.06 godz. 18.00 - 21.00
  •     środa, 30.06 godz. 18.00 - 21.00
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 21 września

Wtorek, XXV Tydzień zwykły
Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
„Pójdź za Mną”.
+ Czytania liturgiczne (rok B, I): Mt 9,9-13
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

E-WYDANIE


Zachęcamy do prenumeraty e-wydań tygodnika IdziemyNajwyżej oceniane artykuły

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter