8 sierpnia
poniedziałek
Cypriana, Emiliana, Dominika
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Przedłużenie naboru zgłoszeń na tegoroczny Festiwal Filmowy NNW

Ocena: 0
188

Szanowni państwo, rozpatrując pozytywnie liczne prośby Twórców, a także w związku z dużym zainteresowaniem naszymi festiwalowymi konkursami,  przedłużamy nabór zgłoszeń na tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW w Gdyni, który odbędzie się w dniach 28.09-01.10 2022 roku. Mamy nadzieję, że pozwoli to wszystkim zainteresowanym na zgłoszenie swoich projektów.

fot. materiały prasowe organizatora

Nowy termin nadsyłania zgłoszeń to 30 czerwca 2022 roku!
 
Czekamy na zgłoszenia polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych, wideoklipów a także reportaży radiowych poruszających tematy wolnościowe, dotyczących historii najnowszej i jej bohaterów. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, przygotowaliśmy pięć kategorii konkursowych:

Fabuła Międzynarodowa
Dokument Międzynarodowy
Dokument Polski
Wideoklip
Reportaż Radiowy

 
Nabór zgłoszeń do wszystkich konkursów Festiwalu Filmowego NNW odbywa się ONLINE poprzez stronę https://festiwalnnw.pl/festiwal-2022/konkursy/  Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na stronie i dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji.
 
Przed przesłaniem zgłoszenia należy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM , w którym są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.
 
W razie dodatkowych pytań można kontaktować się z biurem festiwalu: konkurs@festiwalnnw.pl
 
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania swoich produkcji a redakcje do nagłaśniania naszego naboru.
 
Czym jest Festiwal Filmowy NNW?
 
Festiwal NNW to wyjątkowe wydarzenie na filmowej mapie Europy, bowiem kierowane jest do twórców oraz środowisk interesujących się najnowszą historią. To miejsce, gdzie nie tylko można obejrzeć historię na ekranie, ale gdzie można o filmach i historii dyskutować, uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych i spotkaniach ze świadkami historii.
 
Co roku, w ciagu czterech festiwalowych dni, prezentowanych jest blisko sto produkcji filmowych - kina światowego, europejskiego i polskiego - ukazujących różne drogi do wolności, zarówno narodów jak i indywidualnej wolności każdego człowieka.
 
Festiwal NNW to także znaczące wydarzenie branżowe oferujące Master Classy, Pitching Forum, Case Study, Sesje Q and A, warsztaty.
 
Dopełnieniem programu Festiwalu w Gdyni są co roku bogate oferty koncertów, widowisk plenerowych, spektakli teatralnych, wernisaży, wystaw, paneli dyskusyjnych, promocji książek, spotkań z bohaterami.
 
Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 8 sierpnia

Poniedziałek, XIX Tydzień zwykły – wspomnienie św. Dominika, prezbitera
Niebo i ziemia pełne chwały Twojej
+ Czytania liturgiczne (rok C, II): Mt 17, 22-27
+ Komentarz do czytań (Bractwo Słowa Bożego)

ZAPOWIADAMY, ZAPRASZAMY

Co? Gdzie? Kiedy?
chcesz dodać swoje wydarzenie - napisz

- Reklama -


Najczęściej czytane artykułyNajwyżej oceniane artykuły

POLACY POMAGAJĄ UKRAINIE

Polecane przez "Idziemy" inicjatywy pomocy
(chcesz dodać swoją inicjatywę - napisz)

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.Newsletter