16 lipca
wtorek
Mariki, Benity, Eustachego
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Zapraszamy na uwielbienie w Gliniance

Ocena: 0
619

W uroczystość Bożego Ciała po raz szósty parafia św. Warzyńca w Gliniance zaprasza na Wieczór Uwielbienia.

Tradycyjnie już w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa społeczność parafii w Gliniance, w gminie Wiązowna, wraz ze swoimi duszpastarzami organizuje wspólne uwielbienie ukrytego w Eucharystii Boga.

Już poprzednie lata pokazały, jak ważnym, zwłaszcza od strony duchowej wydarzeniem jest gliniankowski Wieczór Uwielbienia i jak wielu chętnych do wspólnej modlitwy gromadzi.
W tym roku na błoniach przykościelnych 20 czerwca od godz. 17 dzielić sie będą m.in. aktor i scenarzysta Marcin Kwaśny i aktorka i publicystka Dominika Chorosińska (de domo Figurska). Zagra m.in. "Armia Dzieci" i "Berul rap", a całość muzycznie poprowadzi zespół uwielbienia "Coraz Bliżej".

Gościem wspólnoty będzie biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński. Patronat medialny nad Wieczorem sprawuje portal idziemy.pl. Organizatorzy zapraszają wszystkich – tych, którzy są stałymi uczestnikami tej szczególnej modlitwy oraz tych, którzy zdecydują się wziąć w niej udział po raz pierwszy.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 16 lipca

" Ziemi sodomskiej lżej będzie w dzień sądu niż tobie "

Dziś w Kościele: wtorek, XIV tydzień zwykły
+ wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Wj 2, 1-15a; Ps 69; Mt 11, 20-24
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytań

Lato z SalveNet - na okres wakacji proponujemy formację duchową w przystępnej formie: codziennie jeden kilkuminutowy film z cyklów prezentowanych na portalu SalveNet.Najwyżej oceniane artykuły

PATRONUJEMY

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -