20 lipca
sobota
Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty
Dziś Jutro Pojutrze
     
°/° °/° °/°

Łosiera rowerowa

Ocena: 0
812

Łosiera to tradycyjna nazwa pielgrzymek na Warmii.

fot. arch. organizatora pielgrzymki

Bractwo pielgrzymów rowerowych z parafii NMP Królowej Kościoła w Sulejówku w diecezji warszawsko-praskiej zaprasza na pielgrzymkę rowerową na Warmię, docelowo do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. To propozycja dla seniorów i osób chcących im towarzyszyć. Pielgrzymowanie w intencji rychłej beatyfikacji sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w dniach 10-15 sierpnia. Noclegi przygotowane są w szkołach i ośrodku turystycznym. Bagaż pielgrzymów, materace, karimaty, śpiwory będą przewożone samochodem. Codziennie będzie odbywała się Msza Święta i wieczorne konferencje.

Trasa pielgrzymki: 10 sierpnia: Sulejówek-Gzy (odcinek dwuetapowy z przejazdem SKM); 11 sierpnia: Gzy-Dzierzgowo; 12 sierpnia: Dzierzgowo-Stawiguda; 13 sierpnia: Stawiguda-Gietrzwałd-Barczewko; 14 sierpnia: Barczewko – Święta Lipka; 15 sierpnia: Święta Lipka – Sulejówek. Powrót pielgrzymów i rowerów autokarem po uroczystościach religijno-patriotycznych w Świętej Lipce.

Opłata organizacyjna (wpisowe) za noclegi, ciepłe posiłki, transport, ubezpieczenie, przygotowanie trasy itp. przy maksymalnej liczbie uczestników (45 osób) nie przekroczy 350 zł od pielgrzyma i zostanie rozliczona po pielgrzymce. Zapisy do 31 lipca lub do zamknięcia listy. Szczegóły i zapisy: tel. 883 704 565 lub 607 797 422; rowerowa.sulejowek@gmail.com; www.parafiasulejowek.pl. Patronat medialny: tygodnik „Idziemy”.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

DUCHOWY NIEZBĘDNIK - 20 lipca

"Niech imię Pana będzie pochwalone"

Dziś w Kościele: sobota, XV tydzień zwykły
+ dzień powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
+ Czytania liturgiczne (rok C, I): Wj 12, 37-42; Ps 136; Mt 12, 14-21
+ komentarze Bractwa Słowa Bożego do czytań

Lato z SalveNet - na okres wakacji proponujemy formację duchową w przystępnej formie: codziennie jeden kilkuminutowy film z cyklów prezentowanych na portalu SalveNet.Najczęściej czytane komentarzeNajwyżej oceniane artykuły

PATRONUJEMY

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę
W tym miejscu może wyświetlać się reklama Twoich usług i produktów. Zapraszamy do kontaktu.
- Materiał partnera serwisu -